Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Михайло Кременюк відвідав Піщанську школу-інтернат Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів виїзний особистий прийом громадян у Піщанському районі. Зустріч з місцевими жителями пройшла  у приміщенні районної ради.  На прийом записалось близько 10 громадян, усі вони потребували матеріальної допомоги на вирішенням  проблем, пов’язаних з лікуванням.

Після завершення прийому Михайло Кременюк відвідав Піщанську загально-освітню школу-інтернат, яка є комунальних закладом Вінницької обласної Ради. Сьогодні  у закладі навчається понад 40 дітей з вадами слуху віком від 6 до 18 років.

Михайло Володимирович  оглянув навчальні кабінети, шкільний музей, поспілкувався з педагогами та їхніми вихованцями, а також став глядачем невиткого концерту.

– Навчальний заклад досить потужний, адже в ньому виховуються і навчаються учні не тільки з Вінниччини, але й з сусідніх областей, – сказав заступник голови обласної Ради. –  Діти займаються спортом, музикою, танцями і співами.  Ми побачили, що діти, хоч і мають обмеження, але  вправно виконують на інструментах мелодії, дивлячись на педагога,  грають в такт. Також у парах ритмічно танцюють, відчуваючи вібрації від музики і від підлоги. Довідались, що троє вихованців

вибороли призові  місця у Чемпіонаті  Європи з бадмінтону. І такі заклади мають бути, адже дітям необхідні подібні заняття, щоб соціалізувати у суспільство і не відчувати себе обмеженими.

В школі функціонують  20 кабінетів та класів, в тому числі комп’ютерний клас, кабінет біології з інтерактивною дошкою та мультимедійним проектором, ігрова кімната, спортивний зал, кабінет ритміки, кабінет лікувальної фізкультури, швейна та столярна майстерні, два тренажерні  зали, слуховий кабінет, два  кабінети індивідуальної роботи з розвитку слухо-зоро-вібраційного сприймання та формування вимови, у яких встановлено   слухомовленнєві тренажери  «Світ звуків», «Видима мова».

Піщанська школа-інтернат провела реконструкцію своїх приміщень: утеплили фасад, замінили вікна та дах корпусу дошкільнят. У 2018 році по програмі Нової української школи затверджено кошторис у розмірі  30,7 тис. грн. Кошти були використані на придбання меблів для першого класу, також було придбано демонстраційний матеріал на суму 13,6 тис. грн., телевізор за 4,9 тис. грн.

Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат пишається досягненнями своїх учнів. Учасники художньої самодіяльності школи  – переможці   Всеукраїнського фестивалю «Крок до зірок» в рамках акції «Берег надії», обласних творчих  звітів Вінницької  обласної  організації УТОГ, переможці та дипломанти обласних мистецьких фестивалів  «Дивоцвіти Вінницького краю» (2011, 2013, 2015, 2017 рр.),   серед  колективів  спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів у номінаціях «Виставкове мистецтво» та «Сценічне мистецтво». Учні школи є також переможцями обласних, республіканських, міжнародних спортивних змагань.

Повернутись Створено: 25 квітня 2019 року, 12:30 Переглядів: 575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація