Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Михайло Кременюк взяв участь в урочистостях у день Пасхи Христової Роздрукувати

8 квітня, в день Пасхи Христової, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці була звершена святкова вечірня, яку очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владиці співслужили усі священики міста. Урочистість богослужіння підкреслював спів архієрейського та дитячого хорів.

Після богослужіння духовенство та вірян зі святом Пасхи привітали митрополит Вінницький і Барський Симеон, а також представники місцевої влади  - заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький. До вітань також долучились представники влади Вінницького району, управління у справах національностей та релігій, представники силових структур та громадські діячі.

Потім, за традицією, з найбільшим християнським святом  привітали наймолодші парафіяни Спасо-Прербраженського кафедрального собору – вихованці дитячої недільної школи і учасники дитячо-молодіжного хору. Діти вітали піснеспівами і віршами славлячи Воскреслого Спасителя.

Повернутись Створено: 8 квітня 2018 року, 21:38 Переглядів: 461

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація