Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Микола Азаров: «Уряд послідовно готується до саміту «Східного партнерства» Роздрукувати

14 серпня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Миколи Азарова. Участь у ньому взяв Вінницької голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У своєму вступному слові Прем’єр-міністр України наголосив, що наразі Кабмін посилено готується до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

– Уряд послідовно готується до саміту «Східного партнерства», який відбудеться 28-29 листопада у Вільнюсі. Наша мета - підписання під час саміту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом включно із створенням зони вільної торгівлі. Наш курс - кардинальні економічні, правові, соціальні зміни. Ми йдемо на них свідомо і розсудливо, маючи на меті перспективний сталий розвиток України, – сказав М.Азаров.

Він повідомив, що при Кабінеті Міністрів створена і працює міжвідомча робоча група, яка повинна зробити системний аналіз та необхідний прогноз щодо розвитку економіки в умовах дії Зони вільної торгівлі з ЄС.  

Також у понеділок на Урядовому порталі був опублікований погоджений стороною ЄС і Україною проект Угоди про асоціацію. Крім того, завершується юридично-лінгвістична перевірка перекладів Угоди українською мовою та мовами ЄС. Вносяться технічні зміни у зв’язку з вступом Хорватії до ЄС.

– Сьогодні проект Угоди є відкритим для аналізу громадськості як в Україні, так і в ЄС. Тим самим ми демонструємо, що наша політика відкрита, прозора і відповідальна. Ми хочемо, щоб не тільки органи влади, а й наші промисловці, бізнес, експертне співтовариство, наукові установи і громадські організації - тобто, все суспільство - мало б свідому можливість взяти участь у реалізації цієї Угоди, коли її буде підписано, – зауважив глава уряду.

Він додав, що, відповідно до домовленостей з ЄС, Україна повинна адаптувати своє законодавство до більш, ніж 200 директив і близько 150 регламентів ЄС. Україна також повинна приєднається до низки міжнародних конвенцій і врахувати в своєму законодавстві Рекомендації Європейського Парламенту та Європейської Ради.

 

Повернутись Створено: 14 серпня 2013 року, 14:18 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація