Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Микола Азаров: «Уряд послідовно готується до саміту «Східного партнерства» Роздрукувати

14 серпня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Миколи Азарова. Участь у ньому взяв Вінницької голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У своєму вступному слові Прем’єр-міністр України наголосив, що наразі Кабмін посилено готується до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

– Уряд послідовно готується до саміту «Східного партнерства», який відбудеться 28-29 листопада у Вільнюсі. Наша мета - підписання під час саміту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом включно із створенням зони вільної торгівлі. Наш курс - кардинальні економічні, правові, соціальні зміни. Ми йдемо на них свідомо і розсудливо, маючи на меті перспективний сталий розвиток України, – сказав М.Азаров.

Він повідомив, що при Кабінеті Міністрів створена і працює міжвідомча робоча група, яка повинна зробити системний аналіз та необхідний прогноз щодо розвитку економіки в умовах дії Зони вільної торгівлі з ЄС.  

Також у понеділок на Урядовому порталі був опублікований погоджений стороною ЄС і Україною проект Угоди про асоціацію. Крім того, завершується юридично-лінгвістична перевірка перекладів Угоди українською мовою та мовами ЄС. Вносяться технічні зміни у зв’язку з вступом Хорватії до ЄС.

– Сьогодні проект Угоди є відкритим для аналізу громадськості як в Україні, так і в ЄС. Тим самим ми демонструємо, що наша політика відкрита, прозора і відповідальна. Ми хочемо, щоб не тільки органи влади, а й наші промисловці, бізнес, експертне співтовариство, наукові установи і громадські організації - тобто, все суспільство - мало б свідому можливість взяти участь у реалізації цієї Угоди, коли її буде підписано, – зауважив глава уряду.

Він додав, що, відповідно до домовленостей з ЄС, Україна повинна адаптувати своє законодавство до більш, ніж 200 директив і близько 150 регламентів ЄС. Україна також повинна приєднається до низки міжнародних конвенцій і врахувати в своєму законодавстві Рекомендації Європейського Парламенту та Європейської Ради.

 

Повернутись Створено: 14 серпня 2013 року, 14:18 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація