24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Микола Азаров: «Уряд послідовно готується до саміту «Східного партнерства» Роздрукувати

14 серпня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України під головуванням Миколи Азарова. Участь у ньому взяв Вінницької голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У своєму вступному слові Прем’єр-міністр України наголосив, що наразі Кабмін посилено готується до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

– Уряд послідовно готується до саміту «Східного партнерства», який відбудеться 28-29 листопада у Вільнюсі. Наша мета - підписання під час саміту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом включно із створенням зони вільної торгівлі. Наш курс - кардинальні економічні, правові, соціальні зміни. Ми йдемо на них свідомо і розсудливо, маючи на меті перспективний сталий розвиток України, – сказав М.Азаров.

Він повідомив, що при Кабінеті Міністрів створена і працює міжвідомча робоча група, яка повинна зробити системний аналіз та необхідний прогноз щодо розвитку економіки в умовах дії Зони вільної торгівлі з ЄС.  

Також у понеділок на Урядовому порталі був опублікований погоджений стороною ЄС і Україною проект Угоди про асоціацію. Крім того, завершується юридично-лінгвістична перевірка перекладів Угоди українською мовою та мовами ЄС. Вносяться технічні зміни у зв’язку з вступом Хорватії до ЄС.

– Сьогодні проект Угоди є відкритим для аналізу громадськості як в Україні, так і в ЄС. Тим самим ми демонструємо, що наша політика відкрита, прозора і відповідальна. Ми хочемо, щоб не тільки органи влади, а й наші промисловці, бізнес, експертне співтовариство, наукові установи і громадські організації - тобто, все суспільство - мало б свідому можливість взяти участь у реалізації цієї Угоди, коли її буде підписано, – зауважив глава уряду.

Він додав, що, відповідно до домовленостей з ЄС, Україна повинна адаптувати своє законодавство до більш, ніж 200 директив і близько 150 регламентів ЄС. Україна також повинна приєднається до низки міжнародних конвенцій і врахувати в своєму законодавстві Рекомендації Європейського Парламенту та Європейської Ради.

 

Повернутись Створено: 14 серпня 2013 року, 14:18 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація