Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Микола Азаров закликав парламент прийняти держбюджет Роздрукувати

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що завтра, 16 січня, Верховна Рада України зобов’язана розглянути проект Державного бюджету на 2014 рік і прийняти його в цілому. Про це Глава уряду заявив 15 січня під час засідання Кабінету Міністрів, участь у якому взяв голова Вінницької обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

– Це бюджет соціальної стабільності і розвитку держави. Це наша гарантія, що ми за поточний рік поправимо справи в економіці і зможемо краще забезпечити наших людей всіма видами соціальних допомог в умовах світової кризи, – прокоментував ситуацію Прем’єр-міністр.

М.Азаров нагадав, що за Постанову Верховної Ради про бюджет проголосували і представники опозиції, а тепер відмовляються її виконувати.

– Водночас вимагаю, щоб всі члени Уряду сьогодні максимально попрацювали з профільними комітетами, народними депутатами і ще раз обґрунтували закладені в бюджет баланси, які порушувати не можна. Існує понад 3 тисячі поправок до проекту бюджету, і всі вони коштують аж три бюджети в цілому, абсолютно не збалансовані. Потрібно переконати народних депутатів що тільки реальний бюджет дозволить країні стабільно розвиватися, – зауважив Глава уряду.

Нагадаємо, на сьогодні в Україні не прийняті й місцеві бюджети, адже, відповідно до законодавства, вони мають ухвалюватися у двотижневий термін після прийняття бюджету держави.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 січня 2014 року, 11:14 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація