Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Миколу Віннічука ввели до складу міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» Роздрукувати

21 грудня під головуванням Олександра Васильчука відбулось пленарне засідання міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух». У зібранні взяли участь начальник штабу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергій Павленко, помічник-консультант депутата Вінницької обласної Ради Юрій Слободянюк, фізична особа-підприємець м. Вінниці Павло Колодєєв.

Під час засідання розглянуто питання порядку денного «Про вчинення корупційного правопорушення (конфлікт інтересів) головою Жмеринської міської ради Кушніром А. П.», «Про нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості депутату Жмеринської міської ради Пащук О. В. першим заступником Жмеринського міського голови Фурманом О. Б.», «Про факти службового підроблення протоколів голосування на сесії депутатів Жмеринської міської ради», про які поінформував помічник-консультант депутата Вінницької обласної Ради Юрій Слободянюк.

Члени об’єднання також заслухали інформацію підприємця Павла Колодєєва з питання «Про бездіяльність правоохоронних органів міста Вінниці щодо повідомлень про незаконну діяльність грального бізнесу».

Депутат обласної Ради фракції Українське об’єднання патріотів “УКРОП” Григорій Зозуля розповів про численні повідомлення мешканців м. Гнівані щодо порушеннь у діяльності ВАТ «Гніванський кар’єр».

За результатами обговорення вищезазначених питань було прийнято відповідні рішення. Присутній на засіданні начальник штабу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергій Павленко взяв на контроль всі порушені питання, пообіцявши розглянути та надати відповідь на кожне з них.

В ході зібрання заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк поінформував про інституцію з розробки проектно-кошторисної документаціїє. Зокрема, він вніс пропозицію підготувати звернення до Кабміну, щоб ті компанії, які займаються виготовленням проектно-кошторисної документації для реалізації проектів, її страхували. За словами Олександра Васильовича, це дасть можливість посилити рівень відповідальності розробників та унеможливить будь-які порушення.

Також під час засідання одноголосно підтримано введення в склад міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» депутата обласної Ради фракції Українське об’єднання патріотів «УКРОП» Миколи Віннічука.

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 10:15
Оновлено: 22 грудня 2017 року, 10:33
Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація