Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міністерська допомога Роздрукувати

Міністр охорони здоров’я прооперує маленького вінничанина

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець пообіцяв прооперувати 6-місячне немовля із села Жежелів Козятинського району.

Таку обіцянку видатний кардіохірург, доктор медичних наук дав, коли перебував у Жежелівському ФАПі на Козятинщині 11 лютого в рамках робочого візиту. Він запевнив рідних Антона Харенка, який страждає вродженою вадою серця, що допоможе хлопчику в лікуванні.
– У мене є урядовий дозвіл на практику, тому раз на тиждень я роблю операції у центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.
Ілля Миколайович взяв у батьків Антона документи його медичного обстеження і повідомив їм, що операція буде безкоштовною. «За 9 років існування центру пацієнтами за операції не було заплачено жодної копійки», – підкреслив міністр.
Того ж дня у Черепашинцях Калинівського району колишня пацієнтка Ємця, 9-річна Діана Михальчук, піднесла йому букет квітів, подякувавши за подароване повноцінне життя. Кардіохірург оперував дівчинку понад 7 років тому, коли тій було трохи більше року.
– На посаді міністра я продовжую сповідувати той самий принцип, що й на посаді лікаря – об’єднувати усі зусилля довкола однієї важливої персони – Пацієнта, – зазначив Ілля Миколайович.

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація