Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Міністерська допомога Роздрукувати

Міністр охорони здоров’я прооперує маленького вінничанина

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець пообіцяв прооперувати 6-місячне немовля із села Жежелів Козятинського району.

Таку обіцянку видатний кардіохірург, доктор медичних наук дав, коли перебував у Жежелівському ФАПі на Козятинщині 11 лютого в рамках робочого візиту. Він запевнив рідних Антона Харенка, який страждає вродженою вадою серця, що допоможе хлопчику в лікуванні.
– У мене є урядовий дозвіл на практику, тому раз на тиждень я роблю операції у центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.
Ілля Миколайович взяв у батьків Антона документи його медичного обстеження і повідомив їм, що операція буде безкоштовною. «За 9 років існування центру пацієнтами за операції не було заплачено жодної копійки», – підкреслив міністр.
Того ж дня у Черепашинцях Калинівського району колишня пацієнтка Ємця, 9-річна Діана Михальчук, піднесла йому букет квітів, подякувавши за подароване повноцінне життя. Кардіохірург оперував дівчинку понад 7 років тому, коли тій було трохи більше року.
– На посаді міністра я продовжую сповідувати той самий принцип, що й на посаді лікаря – об’єднувати усі зусилля довкола однієї важливої персони – Пацієнта, – зазначив Ілля Миколайович.

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1232

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація