6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Міністерська допомога Роздрукувати

Міністр охорони здоров’я прооперує маленького вінничанина

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець пообіцяв прооперувати 6-місячне немовля із села Жежелів Козятинського району.

Таку обіцянку видатний кардіохірург, доктор медичних наук дав, коли перебував у Жежелівському ФАПі на Козятинщині 11 лютого в рамках робочого візиту. Він запевнив рідних Антона Харенка, який страждає вродженою вадою серця, що допоможе хлопчику в лікуванні.
– У мене є урядовий дозвіл на практику, тому раз на тиждень я роблю операції у центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.
Ілля Миколайович взяв у батьків Антона документи його медичного обстеження і повідомив їм, що операція буде безкоштовною. «За 9 років існування центру пацієнтами за операції не було заплачено жодної копійки», – підкреслив міністр.
Того ж дня у Черепашинцях Калинівського району колишня пацієнтка Ємця, 9-річна Діана Михальчук, піднесла йому букет квітів, подякувавши за подароване повноцінне життя. Кардіохірург оперував дівчинку понад 7 років тому, коли тій було трохи більше року.
– На посаді міністра я продовжую сповідувати той самий принцип, що й на посаді лікаря – об’єднувати усі зусилля довкола однієї важливої персони – Пацієнта, – зазначив Ілля Миколайович.

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація