24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міністерська допомога Роздрукувати

Міністр охорони здоров’я прооперує маленького вінничанина

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець пообіцяв прооперувати 6-місячне немовля із села Жежелів Козятинського району.

Таку обіцянку видатний кардіохірург, доктор медичних наук дав, коли перебував у Жежелівському ФАПі на Козятинщині 11 лютого в рамках робочого візиту. Він запевнив рідних Антона Харенка, який страждає вродженою вадою серця, що допоможе хлопчику в лікуванні.
– У мене є урядовий дозвіл на практику, тому раз на тиждень я роблю операції у центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.
Ілля Миколайович взяв у батьків Антона документи його медичного обстеження і повідомив їм, що операція буде безкоштовною. «За 9 років існування центру пацієнтами за операції не було заплачено жодної копійки», – підкреслив міністр.
Того ж дня у Черепашинцях Калинівського району колишня пацієнтка Ємця, 9-річна Діана Михальчук, піднесла йому букет квітів, подякувавши за подароване повноцінне життя. Кардіохірург оперував дівчинку понад 7 років тому, коли тій було трохи більше року.
– На посаді міністра я продовжую сповідувати той самий принцип, що й на посаді лікаря – об’єднувати усі зусилля довкола однієї важливої персони – Пацієнта, – зазначив Ілля Миколайович.

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація