Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міністерство фінансів врахує пропозиції обласної Ради щодо змін до Бюджетного кодексу Роздрукувати

Враховуючи чисельні пропозиції та звернення сільських, селищних, районних рад, Вінницькою обласною Радою у квітні 2014 року було направлено звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині скасування казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

На зазначене звернення одержано відповідь від Міністерства фінансів України. В ній зазначено, що на даний момент створена робоча група із представників Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, представників Асоціації міст України та представників місцевого самоврядування і громадськості, яка напрацює зміни до бюджетного законодавства в рамках реформування місцевого самоврядування.

Обласна Рада висловлює сподівання, що пропозиції, які були надані Кабінету Міністрів України будуть враховані при підготовці відповідних законопроектів. Прийняття зазначених змін до Бюджетного кодексу України сприятиме прискоренню здійснення платежів місцевими бюджетами, підвищать ефективність самих видатків, поверне органам місцевого самоврядування репутацію надійних партнерів, які вчасно розраховуються по своїм зобов’язанням. 

Повернутись Створено: 2 червня 2014 року, 11:42 Переглядів: 1142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація