Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міністерство культури презентувало конкурс на інноваційні культурні проекти в регіонах Роздрукувати

На платформі Агенції регіонального розвитку Вінницької області 22 квітня  представили конкурс нових  можливостей для об’єднаних територіальних громад «Малі міста великі враження  2019» від Міністерства культури.

У 2019 році «Малі міста – великі враження» заявлений, як масштабний всеукраїнський проект, створений задля сучасного культурного розвитку в регіонах.  На фінансування конкурсу в 2019 році  виділено 50 мільйонів гривень. Організатори заявляють, що планується підтримати від 80 до 100 проектів. Міністерство культури вимагає  від проектів 30% фінансування з інших джерел, решта забезпечується з призового фонду. 

Конкурс створений, щоб дати можливість населеним пунктам до 50 тисяч населення заявити про себе, як про осередок культури, а головне  осучаснити підхід до  культурно-мистецьких надбань України.

Результатом «Малих міст – великих вражень» – буде  створення культурницьких заходів, що зможуть привернути увагу до регіону, розкрити його туристичний потенціал, а в перспективі, стати поштовхом як для культурно-історичного, так і для економічного розвитку об’єднаних територіальних громад. Тому в пріоритеті проекти які матимуть продовження і розвиток.

– Наша мета дати населеним пунктам до 50 тисяч населення шанс на розвиток,  –  та додає, – Проблема в тому, що ми  не працюємо з людьми на місцях  і ми самі не хочемо бути сучасними. У нас потужний потенціал у людей на місцях, нам потрібно дати їм можливості через відкритий конкурс, – підкреслив регіональний представник  українського центру  культурних досліджень у Вінницькій, Хмельницькі, Одеській та Рівненській області у Вінницькій області Павло Третяков.

Проведена на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області  презентація входить в всеукраїнську серію інформаційних днів конкурсу. До зустрічі долучились 15 представників з Тульчинської, Дашівської, Ілінецької, Северинської, Немирівської та Шаргородської об’єднаних територіальних громад.

 Учасники зустрічі активно ставили питання та обговорювали досвід пілотної версії проекту «Малі міста – великі враження», що проводилась у 2018 році і підтримала розвиток 8 проектів по всій Україні.

Повернутись Створено: 23 квітня 2019 року, 11:33 Переглядів: 300

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація