Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міністерство культури презентувало конкурс на інноваційні культурні проекти в регіонах Роздрукувати

На платформі Агенції регіонального розвитку Вінницької області 22 квітня  представили конкурс нових  можливостей для об’єднаних територіальних громад «Малі міста великі враження  2019» від Міністерства культури.

У 2019 році «Малі міста – великі враження» заявлений, як масштабний всеукраїнський проект, створений задля сучасного культурного розвитку в регіонах.  На фінансування конкурсу в 2019 році  виділено 50 мільйонів гривень. Організатори заявляють, що планується підтримати від 80 до 100 проектів. Міністерство культури вимагає  від проектів 30% фінансування з інших джерел, решта забезпечується з призового фонду. 

Конкурс створений, щоб дати можливість населеним пунктам до 50 тисяч населення заявити про себе, як про осередок культури, а головне  осучаснити підхід до  культурно-мистецьких надбань України.

Результатом «Малих міст – великих вражень» – буде  створення культурницьких заходів, що зможуть привернути увагу до регіону, розкрити його туристичний потенціал, а в перспективі, стати поштовхом як для культурно-історичного, так і для економічного розвитку об’єднаних територіальних громад. Тому в пріоритеті проекти які матимуть продовження і розвиток.

– Наша мета дати населеним пунктам до 50 тисяч населення шанс на розвиток,  –  та додає, – Проблема в тому, що ми  не працюємо з людьми на місцях  і ми самі не хочемо бути сучасними. У нас потужний потенціал у людей на місцях, нам потрібно дати їм можливості через відкритий конкурс, – підкреслив регіональний представник  українського центру  культурних досліджень у Вінницькій, Хмельницькі, Одеській та Рівненській області у Вінницькій області Павло Третяков.

Проведена на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області  презентація входить в всеукраїнську серію інформаційних днів конкурсу. До зустрічі долучились 15 представників з Тульчинської, Дашівської, Ілінецької, Северинської, Немирівської та Шаргородської об’єднаних територіальних громад.

 Учасники зустрічі активно ставили питання та обговорювали досвід пілотної версії проекту «Малі міста – великі враження», що проводилась у 2018 році і підтримала розвиток 8 проектів по всій Україні.

Повернутись Створено: 23 квітня 2019 року, 11:33 Переглядів: 252

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація