Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Міністерство культури презентувало конкурс на інноваційні культурні проекти в регіонах Роздрукувати

На платформі Агенції регіонального розвитку Вінницької області 22 квітня  представили конкурс нових  можливостей для об’єднаних територіальних громад «Малі міста великі враження  2019» від Міністерства культури.

У 2019 році «Малі міста – великі враження» заявлений, як масштабний всеукраїнський проект, створений задля сучасного культурного розвитку в регіонах.  На фінансування конкурсу в 2019 році  виділено 50 мільйонів гривень. Організатори заявляють, що планується підтримати від 80 до 100 проектів. Міністерство культури вимагає  від проектів 30% фінансування з інших джерел, решта забезпечується з призового фонду. 

Конкурс створений, щоб дати можливість населеним пунктам до 50 тисяч населення заявити про себе, як про осередок культури, а головне  осучаснити підхід до  культурно-мистецьких надбань України.

Результатом «Малих міст – великих вражень» – буде  створення культурницьких заходів, що зможуть привернути увагу до регіону, розкрити його туристичний потенціал, а в перспективі, стати поштовхом як для культурно-історичного, так і для економічного розвитку об’єднаних територіальних громад. Тому в пріоритеті проекти які матимуть продовження і розвиток.

– Наша мета дати населеним пунктам до 50 тисяч населення шанс на розвиток,  –  та додає, – Проблема в тому, що ми  не працюємо з людьми на місцях  і ми самі не хочемо бути сучасними. У нас потужний потенціал у людей на місцях, нам потрібно дати їм можливості через відкритий конкурс, – підкреслив регіональний представник  українського центру  культурних досліджень у Вінницькій, Хмельницькі, Одеській та Рівненській області у Вінницькій області Павло Третяков.

Проведена на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області  презентація входить в всеукраїнську серію інформаційних днів конкурсу. До зустрічі долучились 15 представників з Тульчинської, Дашівської, Ілінецької, Северинської, Немирівської та Шаргородської об’єднаних територіальних громад.

 Учасники зустрічі активно ставили питання та обговорювали досвід пілотної версії проекту «Малі міста – великі враження», що проводилась у 2018 році і підтримала розвиток 8 проектів по всій Україні.

Повернутись Створено: 23 квітня 2019 року, 11:33 Переглядів: 493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація