Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міністерство охорони здоров’я запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19 Роздрукувати

Відповідний документ ініційований Максимом Степановим і підготовлений за два дні його роботи на посту очільника відомства.

– Усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення чи ліків. Більше того, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен. Але багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн, – заявив Максим Степанов. 

Протокол призначений для всіх медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою. Його мета – встановити чіткий алгоритм призначення та застосування лікарських засобів для лікування груп пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою (COVID-19) при середньотяжкому, тяжкому та критичному її перебігу.

Нагадаємо, що  Міністерство охорони здоров’я України затвердило протокол лікування хворих, розроблений фахівцями кафедри інфекційних хвороб Вінницького національного медичного університету. За його основу було взято китайський, італійський, іспанський, американський та корейський досвід. Протокол передбачає медикаментозне лікування ще до етапу застосування апаратів штучної вентиляції легенів.

Для лікування використовують групу протималярійних препаратів, а також препарати, які застосовують при лікуванні СНІДу, адже в склад генома вірусу COVID-19 входить частина генома вірусу імуннодефіциту людини.

Детальніше з документом можна ознайомитися за посиланням: https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-2042020--762-pro-zatverdzhennja-protokolu-nadannja-medichnoi-dopomogi-dlja-likuvannja-koronavirusnoi-hvorobi-covid-19?preview=1

Повернутись Створено: 3 квітня 2020 року, 12:10 Переглядів: 291

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація