Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міністр енергетики відкрив реконструйовану підстанцію ПС 330 кВ «Бар» Роздрукувати

15 серпня на Вінниччині перебував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький. Урядовець прибув на Поділля з метою відкриття у селі Широке Барського району реконструйованої електропідстанції ПС 330 кВ «Бар».

Це нова лінія електропередач у Західній Україні довжиною 72.9 км, побудована в рамках урядових заходів з оновлення системи передавання електроенергії в Україні. Виконані тут роботи з модернізації системи електропередач є складовою частиною значно масштабнішого Проекту з передачі електроенергії, який нині впроваджується в Україні за фінансової підтримки Світового банку. Підстанція у місті Бар слугує «мостом» у лінії електропередач, яка з’єднує Дністровську гідроелектростанцію з десятками тисяч домогосподарств у Південно-Західній Україні.

Участь в урочистому заході також взяли: Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, директор Міжнародного банку реконструкції та розвитку Чімяо Фан; обласну владу представляли голова обласної Ради Сергій Татусяк та перший заступник голови ОДА Максим Боровський.

Вітаючи вінничан та усіх присутніх з успішним проектом, Едуард Ставицький зауважив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України намагається реалізовувати якомога більше таких проектів, які сприяють розвиткові як окремих регіонів, так і країни в цілому.

– Реалізація цього проекту є яскравим прикладом плідного міжнародного співробітництва у енергетичній сфері України. Ми щиро вдячні Міжнародному Банку реконструкції та розвитку за постійну співпрацю та ефективну підтримку щодо реалізації цього проекту. Я впевнений, що Проект з передачі електроенергії в цілому буде також успішно завершено до кінця 2014 року та розпочато реалізацію нового проекту, – зазначив Міністр Едуард Ставицький.

Присутній на заході представник Світового банку Чімяо Фан запевнив, що банк продовжуватиме надання підтримки щодо подальшої модернізації системи передачі електроенергії в Україні, оскільки усвідомлює важливість енергетичної інфраструктури України.

Сергій Татусяк подякував в особі Міністра уряду країни в цілому за увагу до Вінницького регіону, де з його ініціативи проваджуються важливі інфраструктурні проекти.

– Я є представником Національного конгресу місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів, відтак можу безпосередньо судити про співпрацю уряду і нашої області. Можу вас запевнити – вона плідна і конструктивна, – зауважив голова облради.  

В честь завершення проекту Едуард Ставицький вручив причетним до будівництва урядові Грамоти, а Сергій Татусяк та Максим Боровський в свою чергу відзначили кращих виконавців Грамотами обласної Ради та ОДА.

 

 

Повернутись Створено: 15 серпня 2013 року, 17:10 Переглядів: 1371

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація