24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міністр енергетики відкрив реконструйовану підстанцію ПС 330 кВ «Бар» Роздрукувати

15 серпня на Вінниччині перебував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький. Урядовець прибув на Поділля з метою відкриття у селі Широке Барського району реконструйованої електропідстанції ПС 330 кВ «Бар».

Це нова лінія електропередач у Західній Україні довжиною 72.9 км, побудована в рамках урядових заходів з оновлення системи передавання електроенергії в Україні. Виконані тут роботи з модернізації системи електропередач є складовою частиною значно масштабнішого Проекту з передачі електроенергії, який нині впроваджується в Україні за фінансової підтримки Світового банку. Підстанція у місті Бар слугує «мостом» у лінії електропередач, яка з’єднує Дністровську гідроелектростанцію з десятками тисяч домогосподарств у Південно-Західній Україні.

Участь в урочистому заході також взяли: Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, директор Міжнародного банку реконструкції та розвитку Чімяо Фан; обласну владу представляли голова обласної Ради Сергій Татусяк та перший заступник голови ОДА Максим Боровський.

Вітаючи вінничан та усіх присутніх з успішним проектом, Едуард Ставицький зауважив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України намагається реалізовувати якомога більше таких проектів, які сприяють розвиткові як окремих регіонів, так і країни в цілому.

– Реалізація цього проекту є яскравим прикладом плідного міжнародного співробітництва у енергетичній сфері України. Ми щиро вдячні Міжнародному Банку реконструкції та розвитку за постійну співпрацю та ефективну підтримку щодо реалізації цього проекту. Я впевнений, що Проект з передачі електроенергії в цілому буде також успішно завершено до кінця 2014 року та розпочато реалізацію нового проекту, – зазначив Міністр Едуард Ставицький.

Присутній на заході представник Світового банку Чімяо Фан запевнив, що банк продовжуватиме надання підтримки щодо подальшої модернізації системи передачі електроенергії в Україні, оскільки усвідомлює важливість енергетичної інфраструктури України.

Сергій Татусяк подякував в особі Міністра уряду країни в цілому за увагу до Вінницького регіону, де з його ініціативи проваджуються важливі інфраструктурні проекти.

– Я є представником Національного конгресу місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів, відтак можу безпосередньо судити про співпрацю уряду і нашої області. Можу вас запевнити – вона плідна і конструктивна, – зауважив голова облради.  

В честь завершення проекту Едуард Ставицький вручив причетним до будівництва урядові Грамоти, а Сергій Татусяк та Максим Боровський в свою чергу відзначили кращих виконавців Грамотами обласної Ради та ОДА.

 

 

Повернутись Створено: 15 серпня 2013 року, 17:10 Переглядів: 1412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація