15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міністр енергетики відкрив реконструйовану підстанцію ПС 330 кВ «Бар» Роздрукувати

15 серпня на Вінниччині перебував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький. Урядовець прибув на Поділля з метою відкриття у селі Широке Барського району реконструйованої електропідстанції ПС 330 кВ «Бар».

Це нова лінія електропередач у Західній Україні довжиною 72.9 км, побудована в рамках урядових заходів з оновлення системи передавання електроенергії в Україні. Виконані тут роботи з модернізації системи електропередач є складовою частиною значно масштабнішого Проекту з передачі електроенергії, який нині впроваджується в Україні за фінансової підтримки Світового банку. Підстанція у місті Бар слугує «мостом» у лінії електропередач, яка з’єднує Дністровську гідроелектростанцію з десятками тисяч домогосподарств у Південно-Західній Україні.

Участь в урочистому заході також взяли: Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, директор Міжнародного банку реконструкції та розвитку Чімяо Фан; обласну владу представляли голова обласної Ради Сергій Татусяк та перший заступник голови ОДА Максим Боровський.

Вітаючи вінничан та усіх присутніх з успішним проектом, Едуард Ставицький зауважив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України намагається реалізовувати якомога більше таких проектів, які сприяють розвиткові як окремих регіонів, так і країни в цілому.

– Реалізація цього проекту є яскравим прикладом плідного міжнародного співробітництва у енергетичній сфері України. Ми щиро вдячні Міжнародному Банку реконструкції та розвитку за постійну співпрацю та ефективну підтримку щодо реалізації цього проекту. Я впевнений, що Проект з передачі електроенергії в цілому буде також успішно завершено до кінця 2014 року та розпочато реалізацію нового проекту, – зазначив Міністр Едуард Ставицький.

Присутній на заході представник Світового банку Чімяо Фан запевнив, що банк продовжуватиме надання підтримки щодо подальшої модернізації системи передачі електроенергії в Україні, оскільки усвідомлює важливість енергетичної інфраструктури України.

Сергій Татусяк подякував в особі Міністра уряду країни в цілому за увагу до Вінницького регіону, де з його ініціативи проваджуються важливі інфраструктурні проекти.

– Я є представником Національного конгресу місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів, відтак можу безпосередньо судити про співпрацю уряду і нашої області. Можу вас запевнити – вона плідна і конструктивна, – зауважив голова облради.  

В честь завершення проекту Едуард Ставицький вручив причетним до будівництва урядові Грамоти, а Сергій Татусяк та Максим Боровський в свою чергу відзначили кращих виконавців Грамотами обласної Ради та ОДА.

 

 

Повернутись Створено: 15 серпня 2013 року, 17:10 Переглядів: 1573

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація