9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко підкреслив значення аграрного потенціалу Вінниччини Роздрукувати

14 лютого відбулась нарада Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з аграріями і промисловцями Вінниччини на тему: “Особливості розвитку аграрного сектору в сучасних умовах ”.

В нараді взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники райдержадміністрацій, районних, селищних, сільських рад, начальники профільних управлінь та департаментів ОДА, очільники обласних організацій агропромислового спрямування, фермерських господарств, представники бізнесу області.

Так, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко ознайомив присутніх із стратегічними напрямами діяльності агропромислового комплексу України в діяльності Міністерства, зупинився на актуальних питаннях розвитку АПК в сучасних умовах. Головним своїм завдання Міністр бачить в залученні інвестицій у галузь з метою стимулювання розвитку сільського господарства і оновлення виробничих потужностей, а важливими завданнями бачить дерегуляцію, адаптацію до європейських норм і продовольчу безпеку країни.

- “Агробізнес - єдиний сектор, який показує серйозне зростання із року в рік. Це перша позиція в експортній складовій. Це галузь, яка залишається прибутковою і дуже цікавою для інвесторів”, - наголосив Олексій Павленко. Він сказав, що зростає міжнародна роль України в умовах продовольчої кризи.

Урядовець окремо зупинився на необхідності усебічно використати потужний аграрний потенціал Вінницької області, яка має сприятливий клімат для ведення сільського господарства і родючі землі. Він підкреслив, що область посідає перше місце за обсягами сільгоспвиробництва і третє місце в державі за рівнем його зростання.

Також учасники наради мали змогу поставити Міністру питання і обговорити проблеми, що виникають у галузі в області. Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко перебуває в області із робочим візитом. Він планує ознайомитись із роботою ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен» і молочно-товарного комплексу ПОСП «Нападівське» в с. Нападівка Калинівського району. 

Повернутись Створено: 14 лютого 2015 року, 19:02 Переглядів: 1511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація