Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко підкреслив значення аграрного потенціалу Вінниччини Роздрукувати

14 лютого відбулась нарада Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з аграріями і промисловцями Вінниччини на тему: “Особливості розвитку аграрного сектору в сучасних умовах ”.

В нараді взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники райдержадміністрацій, районних, селищних, сільських рад, начальники профільних управлінь та департаментів ОДА, очільники обласних організацій агропромислового спрямування, фермерських господарств, представники бізнесу області.

Так, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко ознайомив присутніх із стратегічними напрямами діяльності агропромислового комплексу України в діяльності Міністерства, зупинився на актуальних питаннях розвитку АПК в сучасних умовах. Головним своїм завдання Міністр бачить в залученні інвестицій у галузь з метою стимулювання розвитку сільського господарства і оновлення виробничих потужностей, а важливими завданнями бачить дерегуляцію, адаптацію до європейських норм і продовольчу безпеку країни.

- “Агробізнес - єдиний сектор, який показує серйозне зростання із року в рік. Це перша позиція в експортній складовій. Це галузь, яка залишається прибутковою і дуже цікавою для інвесторів”, - наголосив Олексій Павленко. Він сказав, що зростає міжнародна роль України в умовах продовольчої кризи.

Урядовець окремо зупинився на необхідності усебічно використати потужний аграрний потенціал Вінницької області, яка має сприятливий клімат для ведення сільського господарства і родючі землі. Він підкреслив, що область посідає перше місце за обсягами сільгоспвиробництва і третє місце в державі за рівнем його зростання.

Також учасники наради мали змогу поставити Міністру питання і обговорити проблеми, що виникають у галузі в області. Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко перебуває в області із робочим візитом. Він планує ознайомитись із роботою ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен» і молочно-товарного комплексу ПОСП «Нападівське» в с. Нападівка Калинівського району. 

Повернутись Створено: 14 лютого 2015 року, 19:02 Переглядів: 1291

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація