03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перші місцеві вибори об’єднаних територіальних громад буде призначати обласна Рада Роздрукувати

На адресу голови обласної ради Сергія Свитка надійшов лист за підписом Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка

щодо створення спроможних територіальних громад, обрання відповідальних місцевих рад і формування професійних виконавчих органів влади.

В листі, зокрема, наголошується, що завдяки злагодженій роботі переважної більшості обласних державних адміністрацій, обласних рад та всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, станом на 17 липня 2015 року перспективні плани формування територій громад областей схвалено 20 обласними радами.

Наступним важливим кроком має стати максимальне сприяння, підтримка і створення відповідних умов для тих територіальних громад, які розпочали процес добровільного об’єднання і планують його завершити з урахуванням термінів проведення чергових місцевих виборів.

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», обласна рада одночасно з прийняттям рішення про утворення об’єднаної територіальної громади призначає у ній перші місцеві вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідно сільського, селищного, міського голови. Без цих рішень обласних рад буде неможливо провести процес добровільного об’єднання, який має завершитися формуванням представницьких та виконавчих органів місцевого самоврядування відповідних територіальних громад.

Більш детально з листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України можна ознайомитись нижче.

 

 

 

Повернутись Створено: 28 липня 2015 року, 19:10 Переглядів: 1859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація