Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Місце для дозвілля дітей депутат обласної Ради облаштував у Бершадському районі Роздрукувати

Відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія» відбулося у с. Велика Киріївка Бершадського району. Він розташувався на площі біля місцевого Будинку культури. З усіх куточків цього села та сусідніх – Малої Киріївки, Осіївки та Усті - зібралися наймолодші мешканці разом з батьками та вихователями.

Подарував маленьким жителям села місце для веселого та активного відпочинку депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Також на свято завітали голови сільських рад Великої Киріївки Сергій Козійчук та Усті Володимир Фіщук, редактор місцевої газети «Бершадський край» Тетяна Кобзіна. Настоятель місцевої церкви  священик Димитрій освятив новозбудований дитячий майданчик.

Після церемонії урочистого перерізання стрічки майданчик відразу заполонила дітвора, яка опанували гірки, гойдалки, балансір,  пісочницю, а хлопчики радо всілися за кермо вмонтованого автомобіля.

Сільський голова Сергій Козійчук від імені батьків, дітей та всієї громади села Великої Киріївки подякував Володимиру Зарічанському за фінансування дитячого майданчика, свято та турботу про дітей, адже він неодноразово вітав дітей із новорічними та різдвяними святами. Також висловив подяку батькам, які брали активну участь в облаштуванні ігрового майданчика.

Звертаючись до гостей свята, Володимир Зарічанський наголосив, що головне завдання для нього, як обласного депутата – зробити все, щоб життя українців стало кращим.

- Найбільше щастя для дорослих – це бачити щасливими своїх дітей, - сказав Володимир Анатолійович. - Створення дитячих ігрових майданчиків, особливо у віддалених  населених пунктах, заслуговує на особливу увагу. Адже у сільських дітей мало можливостей для дозвілля. Я вірю, що разом ми побудуємо велику, сильну, національну та соціально справедливу Україну.

Веселий настрій подарували присутнім ведучі свята Андрій та Наталія Муравинець. Розваги, конкурси та ігри підготували для малечі актори-аніматори. Не обійшлося без морозива та солодощів, якими пригостив дітей Володимир Анатолійович.

Повернутись Створено: 19 червня 2017 року, 15:34 Переглядів: 1356

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація