Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

Шаргородщина шукає вирішення екологічних проблем

Голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у роботі чергової сесії Шаргородської районної ради, яка відбулася минулої п’ятниці. Депутати затвердили декілька районних програм, дали погодження на створення нового комунального медичного закладу первинної медико-санітарної допомоги, проаналізували стан боротьби зі злочинністю та дотриманням громадського порядку, окреслили перелік заходів, направлених на покращення соціально-економічної ситуації у районі.
З-поміж чільних питань порядку денного засідання були екологічні проблеми Шаргородщини. Серед нагальних – охорона та утилізація непридатних пестицидів, що зберігають в отрутомогильнику в селі Джурин. Джуринський сільський голова Сергій Гончарук зазначив, що проблема їхнього отрутомогильника вже давно набула загальнодержавного значення.
– Це одне з місць країни, де на складах зберігається 734 тонни непридатних і заборонених для використання хімічних засобів захисту рослин з 9-ти областей. На їхню утилізацію потрібно кілька десятків мільйонів гривень. Ми просимо владу зініціювати створення спеціального підрозділу МНС, який би забезпечив постійну охорону об’єкту, – наголосив сільський голова.
У ході обговорення питання було з’ясовано, що обласна та районна влада у вирішенні даної екологічної проблеми Шаргородського району вже зробила певні кроки. Є й реакція Кабміну – він своїм розпорядженням визначив Вінницьку облдержадміністрацію головним розпорядником об’єкта.
– Пишіть лист-звернення на обласну Раду про необхідність створення охоронного підрозділу, його фінансування. Ми розглянемо його і, переконаний, доб’ємося виділення коштів із державного фонду охорони навколишнього середовища, – прокоментував ситуацію Сергій Татусяк.


Голова обласної ради також наголосив, що міжнародні фонди на сьогодні виділяють великі кошти саме на ліквідацію екологічних проблем в Україні. Відтак нашим громадам потрібно проявити активність, віднайти шляхи доступу до таких грантів.
– Пишіть проекти, шукайте людей, які б на постійній основі займалися питаннями району, села. Так роблять у Європі. Потрібно змінювати свою свідомість, відходити від застарілих методів і запроваджувати європейські принципи роботи, – підкреслив С.Татусяк.
Очільник облради позитивно оцінив злагоджену роботу своїх районних колег. По завершенню сесії він поспілкувався з головами сільських і селищних рад. Самоврядці обговорили широке коло питань – від участі територіальних громад у євроінтеграційних процесах до механізмів вирішення нагальних соціальних проблем територій.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація