Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

Шаргородщина шукає вирішення екологічних проблем

Голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у роботі чергової сесії Шаргородської районної ради, яка відбулася минулої п’ятниці. Депутати затвердили декілька районних програм, дали погодження на створення нового комунального медичного закладу первинної медико-санітарної допомоги, проаналізували стан боротьби зі злочинністю та дотриманням громадського порядку, окреслили перелік заходів, направлених на покращення соціально-економічної ситуації у районі.
З-поміж чільних питань порядку денного засідання були екологічні проблеми Шаргородщини. Серед нагальних – охорона та утилізація непридатних пестицидів, що зберігають в отрутомогильнику в селі Джурин. Джуринський сільський голова Сергій Гончарук зазначив, що проблема їхнього отрутомогильника вже давно набула загальнодержавного значення.
– Це одне з місць країни, де на складах зберігається 734 тонни непридатних і заборонених для використання хімічних засобів захисту рослин з 9-ти областей. На їхню утилізацію потрібно кілька десятків мільйонів гривень. Ми просимо владу зініціювати створення спеціального підрозділу МНС, який би забезпечив постійну охорону об’єкту, – наголосив сільський голова.
У ході обговорення питання було з’ясовано, що обласна та районна влада у вирішенні даної екологічної проблеми Шаргородського району вже зробила певні кроки. Є й реакція Кабміну – він своїм розпорядженням визначив Вінницьку облдержадміністрацію головним розпорядником об’єкта.
– Пишіть лист-звернення на обласну Раду про необхідність створення охоронного підрозділу, його фінансування. Ми розглянемо його і, переконаний, доб’ємося виділення коштів із державного фонду охорони навколишнього середовища, – прокоментував ситуацію Сергій Татусяк.


Голова обласної ради також наголосив, що міжнародні фонди на сьогодні виділяють великі кошти саме на ліквідацію екологічних проблем в Україні. Відтак нашим громадам потрібно проявити активність, віднайти шляхи доступу до таких грантів.
– Пишіть проекти, шукайте людей, які б на постійній основі займалися питаннями району, села. Так роблять у Європі. Потрібно змінювати свою свідомість, відходити від застарілих методів і запроваджувати європейські принципи роботи, – підкреслив С.Татусяк.
Очільник облради позитивно оцінив злагоджену роботу своїх районних колег. По завершенню сесії він поспілкувався з головами сільських і селищних рад. Самоврядці обговорили широке коло питань – від участі територіальних громад у євроінтеграційних процесах до механізмів вирішення нагальних соціальних проблем територій.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація