15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав самоврядців Бершадщини

6 грудня голова обласної Ради взяв участь у засіданні сесії Бершадської районної ради. Разом із районними колегами Сергій Татусяк заслухав звіт голови райради Михайла Бурлаки про його діяльність протягом року. Крім того самоврядці ухвалили план роботи ради на 2012 рік, підбили підсумки конкурсу на кращий стан фізичного виховання і спорту у територіальних громадах, затвердили програму організації і проведення культурологічних заходів на 2012 рік та програму розробки містобудівної документації на 2012-13 роки.

Оскільки сесія райради відбувалася напередодні професійного свята Дня місцевого самоврядування, то Сергій Татусяк насамперед привітав земляків з цієї нагоди. Він нагадав, що торік свою першу робочу поїздку на посаді голови облради він здійснив саме на рідну Бершадщину.
– Протягом цього року мені було комфортно працювати з усіма районами, але з Бершадським особливо, бо тут мої земляки, – зазначив Сергій Пилипович.
Голова зауважив, що невдовзі також звітуватиме перед депутатами обласної Ради за річну роботу. Відтак він ознайомив своїх районних колег про основні напрями діяльності облради протягом року.
– Я ні на крок не відійшов від програмних засад, які я оголосив на початку каденції. Це – соціальний захист жителів області, відсутність політики у прийнятті рішень, ефективна бюджетна діяльність, – наголосив С.Татусяк.
Але головним питанням сьогодення і завтрашнього дня голова назвав реформу регіональної влади. Він пригадав, що зробили самоврядні органи Вінниччини для прискорення реформування. Зокрема і те, що 5 грудня учасники обласних зборів з нагоди відзначення у Дня місцевого самоврядування ухвалили звернення до Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України щодо необхідності прискорення реформування системи місцевого самоврядування в Україні.
– Та система державної влади, яка існує на сьогодні, це дискримінація місцевого самоврядування і громадян, – вважає очільник облради.


Він закликав районних обранців не збавляти активності у процесах, які направленні на реформу самоврядності. А також так само активно брати участь у формуванні стратегії розвитку територіальних громад Бершадщини і Вінницької області до 2020 року.
– Ви маєте закласти ці напрями роботи у робочий план райради на 2012 рік і працювати над їхньою реалізацією, – зазначив С.Татусяк.
Голова наголосив, що наразі в регіоні вступає в дію новий механізм і форма співпраці обласної Ради і рад місцевого рівня – це Асоціація органів місцевого самоврядування Вінниччини.

Під час концертної програми з нагоди Дня місцевого самоврядування Сергій Татусяк разом з Михайлом Бурлакою вручили кращим представникам професії Почесні грамоти та грошові премії. Відзнаки, у вигляді дипломів, отримали також територіальні громади-переможці районного конкурсу благоустрою. Також почесними кубками і грамотами були відзначені кращі громади, які стали переможцями у сільських спортивних іграх.

Повернутись Створено: 7 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація