24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав самоврядців Бершадщини

6 грудня голова обласної Ради взяв участь у засіданні сесії Бершадської районної ради. Разом із районними колегами Сергій Татусяк заслухав звіт голови райради Михайла Бурлаки про його діяльність протягом року. Крім того самоврядці ухвалили план роботи ради на 2012 рік, підбили підсумки конкурсу на кращий стан фізичного виховання і спорту у територіальних громадах, затвердили програму організації і проведення культурологічних заходів на 2012 рік та програму розробки містобудівної документації на 2012-13 роки.

Оскільки сесія райради відбувалася напередодні професійного свята Дня місцевого самоврядування, то Сергій Татусяк насамперед привітав земляків з цієї нагоди. Він нагадав, що торік свою першу робочу поїздку на посаді голови облради він здійснив саме на рідну Бершадщину.
– Протягом цього року мені було комфортно працювати з усіма районами, але з Бершадським особливо, бо тут мої земляки, – зазначив Сергій Пилипович.
Голова зауважив, що невдовзі також звітуватиме перед депутатами обласної Ради за річну роботу. Відтак він ознайомив своїх районних колег про основні напрями діяльності облради протягом року.
– Я ні на крок не відійшов від програмних засад, які я оголосив на початку каденції. Це – соціальний захист жителів області, відсутність політики у прийнятті рішень, ефективна бюджетна діяльність, – наголосив С.Татусяк.
Але головним питанням сьогодення і завтрашнього дня голова назвав реформу регіональної влади. Він пригадав, що зробили самоврядні органи Вінниччини для прискорення реформування. Зокрема і те, що 5 грудня учасники обласних зборів з нагоди відзначення у Дня місцевого самоврядування ухвалили звернення до Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України щодо необхідності прискорення реформування системи місцевого самоврядування в Україні.
– Та система державної влади, яка існує на сьогодні, це дискримінація місцевого самоврядування і громадян, – вважає очільник облради.


Він закликав районних обранців не збавляти активності у процесах, які направленні на реформу самоврядності. А також так само активно брати участь у формуванні стратегії розвитку територіальних громад Бершадщини і Вінницької області до 2020 року.
– Ви маєте закласти ці напрями роботи у робочий план райради на 2012 рік і працювати над їхньою реалізацією, – зазначив С.Татусяк.
Голова наголосив, що наразі в регіоні вступає в дію новий механізм і форма співпраці обласної Ради і рад місцевого рівня – це Асоціація органів місцевого самоврядування Вінниччини.

Під час концертної програми з нагоди Дня місцевого самоврядування Сергій Татусяк разом з Михайлом Бурлакою вручили кращим представникам професії Почесні грамоти та грошові премії. Відзнаки, у вигляді дипломів, отримали також територіальні громади-переможці районного конкурсу благоустрою. Також почесними кубками і грамотами були відзначені кращі громади, які стали переможцями у сільських спортивних іграх.

Повернутись Створено: 7 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація