6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

В області завершився вінницько-польський грантовий проект

18 жовтня у Вінницькій області завершився грантовий проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування», який реалізувався протягом півроку в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

Завершення проекту ознаменувалося проведенням Загальних зборів уповноважених представників-членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. У ході засідання, на яке прибули 257 делегатів з усієї області, члени Асоціації внесли зміни до статуту організації, затвердили бюджет на 2013 рік та ухвалили розміри членських внесків членів Асоціації.
Відповідно до рішення, сільські ради платитимуть 400 грн. на рік, селищні – 800 грн., міські ради районного значення – 1200 грн., міські ради обласного значення – 4000 грн., районні ради – 4000 грн. і обласна Рада зобов’язується вносити 100 000 грн. на рік. Станом на 18 жовтня Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) налічує 349 членів із 735 існуючих місцевих рад на Вінниччині.
Також делегати зборів обрали трьох заступників голови ВОАОМС, котрим наразі є голова обласної Ради Сергій Татусяк. Ними стали: голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий – координуватиме в Асоціації діяльність районних рад; Гніваньский міський голова Володимир Кулєшов – відповідатиме за роботу міських та селищних рад; Станіславчицький сільський голова Володимир Перепечай координуватиме сільські ради.
У роботі зборів взяли участь Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Кшиштоф Свідерек, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації сільських і селищних рад Вадим Івченко, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, заступник Вінницького міського голови Сергій Моргунов.
Сергій Татусяк констатував, що відтепер Асоціація відправляється у «самостійне плавання» і тільки від членів організації залежить, якою Асоціація буде через рік і надалі.
Кшиштоф Свідерек зауважив, що проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» один із 73-х, які реалізує в Україні Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012». Загальна вартість проектів 9 млн. злотих або близько 3 млн. дол. США.
– Я бажаю розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування, у руках якого не тільки доля Вінниччини, а й усієї держави, – сказав Генеральний Консул.
Крім того виступили сільські і міські голови, котрі у своїх промовах звертали увагу на ті питання, якими, на їхню думку, має зайнятися Асоціація найближчим часом.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація