Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

В області завершився вінницько-польський грантовий проект

18 жовтня у Вінницькій області завершився грантовий проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування», який реалізувався протягом півроку в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

Завершення проекту ознаменувалося проведенням Загальних зборів уповноважених представників-членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. У ході засідання, на яке прибули 257 делегатів з усієї області, члени Асоціації внесли зміни до статуту організації, затвердили бюджет на 2013 рік та ухвалили розміри членських внесків членів Асоціації.
Відповідно до рішення, сільські ради платитимуть 400 грн. на рік, селищні – 800 грн., міські ради районного значення – 1200 грн., міські ради обласного значення – 4000 грн., районні ради – 4000 грн. і обласна Рада зобов’язується вносити 100 000 грн. на рік. Станом на 18 жовтня Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) налічує 349 членів із 735 існуючих місцевих рад на Вінниччині.
Також делегати зборів обрали трьох заступників голови ВОАОМС, котрим наразі є голова обласної Ради Сергій Татусяк. Ними стали: голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий – координуватиме в Асоціації діяльність районних рад; Гніваньский міський голова Володимир Кулєшов – відповідатиме за роботу міських та селищних рад; Станіславчицький сільський голова Володимир Перепечай координуватиме сільські ради.
У роботі зборів взяли участь Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Кшиштоф Свідерек, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації сільських і селищних рад Вадим Івченко, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, заступник Вінницького міського голови Сергій Моргунов.
Сергій Татусяк констатував, що відтепер Асоціація відправляється у «самостійне плавання» і тільки від членів організації залежить, якою Асоціація буде через рік і надалі.
Кшиштоф Свідерек зауважив, що проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» один із 73-х, які реалізує в Україні Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012». Загальна вартість проектів 9 млн. злотих або близько 3 млн. дол. США.
– Я бажаю розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування, у руках якого не тільки доля Вінниччини, а й усієї держави, – сказав Генеральний Консул.
Крім того виступили сільські і міські голови, котрі у своїх промовах звертали увагу на ті питання, якими, на їхню думку, має зайнятися Асоціація найближчим часом.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація