24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

В області завершився вінницько-польський грантовий проект

18 жовтня у Вінницькій області завершився грантовий проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування», який реалізувався протягом півроку в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

Завершення проекту ознаменувалося проведенням Загальних зборів уповноважених представників-членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. У ході засідання, на яке прибули 257 делегатів з усієї області, члени Асоціації внесли зміни до статуту організації, затвердили бюджет на 2013 рік та ухвалили розміри членських внесків членів Асоціації.
Відповідно до рішення, сільські ради платитимуть 400 грн. на рік, селищні – 800 грн., міські ради районного значення – 1200 грн., міські ради обласного значення – 4000 грн., районні ради – 4000 грн. і обласна Рада зобов’язується вносити 100 000 грн. на рік. Станом на 18 жовтня Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) налічує 349 членів із 735 існуючих місцевих рад на Вінниччині.
Також делегати зборів обрали трьох заступників голови ВОАОМС, котрим наразі є голова обласної Ради Сергій Татусяк. Ними стали: голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий – координуватиме в Асоціації діяльність районних рад; Гніваньский міський голова Володимир Кулєшов – відповідатиме за роботу міських та селищних рад; Станіславчицький сільський голова Володимир Перепечай координуватиме сільські ради.
У роботі зборів взяли участь Генеральний Консул Республіки Польща у м. Вінниці Кшиштоф Свідерек, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації сільських і селищних рад Вадим Івченко, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький, заступник Вінницького міського голови Сергій Моргунов.
Сергій Татусяк констатував, що відтепер Асоціація відправляється у «самостійне плавання» і тільки від членів організації залежить, якою Асоціація буде через рік і надалі.
Кшиштоф Свідерек зауважив, що проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» один із 73-х, які реалізує в Україні Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012». Загальна вартість проектів 9 млн. злотих або близько 3 млн. дол. США.
– Я бажаю розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування, у руках якого не тільки доля Вінниччини, а й усієї держави, – сказав Генеральний Консул.
Крім того виступили сільські і міські голови, котрі у своїх промовах звертали увагу на ті питання, якими, на їхню думку, має зайнятися Асоціація найближчим часом.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація