13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

Самоврядці Вінниччини відзначили професійне свято за круглим столом

З нагоди Дня місцевого самоврядування Вінницькою обласною Радою було ініційовано та організовано проведення круглого столу на тему «Самоврядна Вінниччина сьогодні і завтра». У заході під головуванням голови обласної Ради Сергія Татусяка взяли участь члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, члени Президії обласної Ради, керівники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, представники ЗМІ – всього близько 140 осіб.

Учасники заходу підбили підсумки діяльності самоврядних органів влади Вінниччини у конкретних напрямах за минулі 2 роки каденції, в тому числі й у напрямі прискорення реформи місцевого самоврядування, а також визначили пріоритети роботи у найближчій перспективі.
Так, голова облради Сергій Татусяк наголосив, що попри відчутний опір реформі місцевого самоврядування з боку державних органів влади, Вінниччина продовжує «наступальну» позицію щодо якнайшвидшого її впровадження.
– За результатами сьогоднішнього круглого ми приймаємо чергове звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозицією прискорити завершення правового врегулювання сфери регіонального управління та місцевого розвитку шляхом прийняття нових та вдосконалення діючих законодавчих актів, – зазначив С.Татусяк.

 

Самоврядці області у своїх виступах окреслили, у яких саме напрямах вони вбачають якнайефективніше виконання своїх повноважень та розвиток територіальних громад.
Так, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на тому, що дієвим механізмом сприяння сталому розвитку громад на Вінниччині є обласний, всеукраїнські та міжнародні конкурси проектів розвитку.
Про стратегію розвитку територіальної громади до 2020 року на основі ефективного використання місцевих ресурсів говорив Стрижавський селищний голова Василь Яковенко.
Також присутні обговорили питання використання місцевою владою фінансових ресурсів, її участі в інвестиційних програмах, об’єднання територіальних громад та залучення молоді до прийняття управлінських рішень на місцевому рівні.
Окрему увагу учасники звернули на роль у вирішенні вищезазначених завдань Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області, яка діє в регіоні вже 8 місяців.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація