Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Місцеве самоврядування Роздрукувати

Самоврядці Вінниччини відзначили професійне свято за круглим столом

З нагоди Дня місцевого самоврядування Вінницькою обласною Радою було ініційовано та організовано проведення круглого столу на тему «Самоврядна Вінниччина сьогодні і завтра». У заході під головуванням голови обласної Ради Сергія Татусяка взяли участь члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, члени Президії обласної Ради, керівники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, представники ЗМІ – всього близько 140 осіб.

Учасники заходу підбили підсумки діяльності самоврядних органів влади Вінниччини у конкретних напрямах за минулі 2 роки каденції, в тому числі й у напрямі прискорення реформи місцевого самоврядування, а також визначили пріоритети роботи у найближчій перспективі.
Так, голова облради Сергій Татусяк наголосив, що попри відчутний опір реформі місцевого самоврядування з боку державних органів влади, Вінниччина продовжує «наступальну» позицію щодо якнайшвидшого її впровадження.
– За результатами сьогоднішнього круглого ми приймаємо чергове звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозицією прискорити завершення правового врегулювання сфери регіонального управління та місцевого розвитку шляхом прийняття нових та вдосконалення діючих законодавчих актів, – зазначив С.Татусяк.

 

Самоврядці області у своїх виступах окреслили, у яких саме напрямах вони вбачають якнайефективніше виконання своїх повноважень та розвиток територіальних громад.
Так, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив на тому, що дієвим механізмом сприяння сталому розвитку громад на Вінниччині є обласний, всеукраїнські та міжнародні конкурси проектів розвитку.
Про стратегію розвитку територіальної громади до 2020 року на основі ефективного використання місцевих ресурсів говорив Стрижавський селищний голова Василь Яковенко.
Також присутні обговорили питання використання місцевою владою фінансових ресурсів, її участі в інвестиційних програмах, об’єднання територіальних громад та залучення молоді до прийняття управлінських рішень на місцевому рівні.
Окрему увагу учасники звернули на роль у вирішенні вищезазначених завдань Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області, яка діє в регіоні вже 8 місяців.

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація