15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Місцеве врядування Роздрукувати

Оратівщина ухвалила «Стратегію-2020»

21 грудня на черговій сесії Оратівська районна рада ухвалила рішення «Про стратегію розвитку Оратівського району на 2012-2020 роки». Документ напрацьовано на виконання рішення 10 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 14.02.2012 «Про розроблення стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року».
Участь у роботі визначальної для району сесії разом з головою районної ради Іваном Ковтуном та головою районної державної адміністрації Галиною Кириленко взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Презентуючи стратегію Оратівщини, начальник управління економіки РДА Микола Янковий озвучив головну мету документа. Це – створення умов для підвищення якості життя і добробуту населення на основі зростання конкурентоспроможності району, впровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку економіки, забезпечення сталого розвитку на сучасній технологічній основі, комплексного економічного і соціального розвитку адміністративно-територіальних одиниць.
Для зручності реалізації завдань стратегії розробники поділили район на 4 функціональні зони: Оратівська, Балабанівська, Чагівська і Скоморошківська. Кожна з них має свої домінуючі характеристики – аграрну, екологічну, наявність корисних копалин, туристично-рекреаційний потенціал тощо.
Як зазначили керівники району, «Стратегія розвитку Оратівського району на 2012-2020 роки» стане базою для розробки коротко- та середньострокових проектів розвитку територіальних громад. Наразі найбільшої уваги потребують питання ремонту і будівництва доріг, газифікації сіл та автобусне сполучення між ними.
Сергій Татусяк зазначив, що стратегія району як концепт розроблена добре, але її потрібно наповнювати конкретними справами – а це вже завдання кожної окремої громади.
– Я впевнений, що в кожній територіальні громаді є родзинка, яка може стати точкою відліку її розвитку, – зауважив голова облради.
Він додав, що і в районній, і в усіх сільських стратегіях має бути пункт про участь громади в українських та міжнародних грантових конкурсах.
Крім того, у розмові із депутатами Оратівщини С.Татусяк зупинився на питанні зміни моделі влади в Україні та передачі повноважень на місця.
– Безумовно, питання стратегічного розвитку району – це головне. Але над усім цим все одно залишається реформа місцевого самоврядування, яка дасть можливість реалізовувати стратегію більш успішно і якісно, – підкреслив С.Татусяк.
У ході засідання депутати також ухвалили районний бюджет на 2013 рік та заслухали звіти про виконання кількох місцевих програм. А саме: розвитку агропромислового комплексу району, зайнятості населення Оратівського району і розвитку автомобільного транспорту.

 


Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація