Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Місцеве врядування Роздрукувати

Оратівщина ухвалила «Стратегію-2020»

21 грудня на черговій сесії Оратівська районна рада ухвалила рішення «Про стратегію розвитку Оратівського району на 2012-2020 роки». Документ напрацьовано на виконання рішення 10 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 14.02.2012 «Про розроблення стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року».
Участь у роботі визначальної для району сесії разом з головою районної ради Іваном Ковтуном та головою районної державної адміністрації Галиною Кириленко взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Презентуючи стратегію Оратівщини, начальник управління економіки РДА Микола Янковий озвучив головну мету документа. Це – створення умов для підвищення якості життя і добробуту населення на основі зростання конкурентоспроможності району, впровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку економіки, забезпечення сталого розвитку на сучасній технологічній основі, комплексного економічного і соціального розвитку адміністративно-територіальних одиниць.
Для зручності реалізації завдань стратегії розробники поділили район на 4 функціональні зони: Оратівська, Балабанівська, Чагівська і Скоморошківська. Кожна з них має свої домінуючі характеристики – аграрну, екологічну, наявність корисних копалин, туристично-рекреаційний потенціал тощо.
Як зазначили керівники району, «Стратегія розвитку Оратівського району на 2012-2020 роки» стане базою для розробки коротко- та середньострокових проектів розвитку територіальних громад. Наразі найбільшої уваги потребують питання ремонту і будівництва доріг, газифікації сіл та автобусне сполучення між ними.
Сергій Татусяк зазначив, що стратегія району як концепт розроблена добре, але її потрібно наповнювати конкретними справами – а це вже завдання кожної окремої громади.
– Я впевнений, що в кожній територіальні громаді є родзинка, яка може стати точкою відліку її розвитку, – зауважив голова облради.
Він додав, що і в районній, і в усіх сільських стратегіях має бути пункт про участь громади в українських та міжнародних грантових конкурсах.
Крім того, у розмові із депутатами Оратівщини С.Татусяк зупинився на питанні зміни моделі влади в Україні та передачі повноважень на місця.
– Безумовно, питання стратегічного розвитку району – це головне. Але над усім цим все одно залишається реформа місцевого самоврядування, яка дасть можливість реалізовувати стратегію більш успішно і якісно, – підкреслив С.Татусяк.
У ході засідання депутати також ухвалили районний бюджет на 2013 рік та заслухали звіти про виконання кількох місцевих програм. А саме: розвитку агропромислового комплексу району, зайнятості населення Оратівського району і розвитку автомобільного транспорту.

 


Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація