Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Місцеве врядування Роздрукувати

Оратівщина ухвалила «Стратегію-2020»

21 грудня на черговій сесії Оратівська районна рада ухвалила рішення «Про стратегію розвитку Оратівського району на 2012-2020 роки». Документ напрацьовано на виконання рішення 10 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 14.02.2012 «Про розроблення стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року».
Участь у роботі визначальної для району сесії разом з головою районної ради Іваном Ковтуном та головою районної державної адміністрації Галиною Кириленко взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Презентуючи стратегію Оратівщини, начальник управління економіки РДА Микола Янковий озвучив головну мету документа. Це – створення умов для підвищення якості життя і добробуту населення на основі зростання конкурентоспроможності району, впровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку економіки, забезпечення сталого розвитку на сучасній технологічній основі, комплексного економічного і соціального розвитку адміністративно-територіальних одиниць.
Для зручності реалізації завдань стратегії розробники поділили район на 4 функціональні зони: Оратівська, Балабанівська, Чагівська і Скоморошківська. Кожна з них має свої домінуючі характеристики – аграрну, екологічну, наявність корисних копалин, туристично-рекреаційний потенціал тощо.
Як зазначили керівники району, «Стратегія розвитку Оратівського району на 2012-2020 роки» стане базою для розробки коротко- та середньострокових проектів розвитку територіальних громад. Наразі найбільшої уваги потребують питання ремонту і будівництва доріг, газифікації сіл та автобусне сполучення між ними.
Сергій Татусяк зазначив, що стратегія району як концепт розроблена добре, але її потрібно наповнювати конкретними справами – а це вже завдання кожної окремої громади.
– Я впевнений, що в кожній територіальні громаді є родзинка, яка може стати точкою відліку її розвитку, – зауважив голова облради.
Він додав, що і в районній, і в усіх сільських стратегіях має бути пункт про участь громади в українських та міжнародних грантових конкурсах.
Крім того, у розмові із депутатами Оратівщини С.Татусяк зупинився на питанні зміни моделі влади в Україні та передачі повноважень на місця.
– Безумовно, питання стратегічного розвитку району – це головне. Але над усім цим все одно залишається реформа місцевого самоврядування, яка дасть можливість реалізовувати стратегію більш успішно і якісно, – підкреслив С.Татусяк.
У ході засідання депутати також ухвалили районний бюджет на 2013 рік та заслухали звіти про виконання кількох місцевих програм. А саме: розвитку агропромислового комплексу району, зайнятості населення Оратівського району і розвитку автомобільного транспорту.

 


Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1099

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація