Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Місія EUBAM – традиційний гість на вінницьких заходах Роздрукувати

21 серпня на Вінниччину почали прибувати перші іноземні делегації, які братимуть участь в офіційно-святкових заходах з нагоди 22-ї річниці Незалежності України.

Першими прибули представники Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Удо Буркхолдер (голова) та Жан Ван Акер (радник). Вони зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Романом Аксельродом.

Скориставшись нагодою, С.Татусяк запросив гостей 25 вересня взяти участь у міжнародній конференції на тему стратегії розвитку Єврорегіону «Дністер», з яким EUBAM реалізує спільний проект щодо покращення роботи пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні.

– Нам цікаво, як бачить Місія цю стратегію. Нам важливе ваше бачення нашої перспективи, – прокоментував С.Татусяк.

Удо Буркхолдер відповів згодою на запрошення, адже, як зазначив він, у Місії та Єврорегіону спільні задачі.

– Одна команда – одна битва, – резюмував глава EUBAM.

Почесний гість також висловив своє переконання в тому, що у листопаді Україна і Молдова підпишуть угоди про асоціацію з Євросоюзом.

– На жаль, я не маю політичної ваги впливати на рішення ЄС, але я вірю, що ця важлива подія відбудеться, – підкреслив Удо Буркхолдер.

Також в ході розмови сторони обговорили окремі проблемні питання на пунктах пропуску між Вінницькою областю та Молдовою.

Наостанок співрозмовники обмінялися привітаннями з нагоди Дня незалежності України та вручили сувеніри. 

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2013 року, 19:54 Переглядів: 1478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація