Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Місія EUBAM – традиційний гість на вінницьких заходах Роздрукувати

21 серпня на Вінниччину почали прибувати перші іноземні делегації, які братимуть участь в офіційно-святкових заходах з нагоди 22-ї річниці Незалежності України.

Першими прибули представники Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Удо Буркхолдер (голова) та Жан Ван Акер (радник). Вони зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Романом Аксельродом.

Скориставшись нагодою, С.Татусяк запросив гостей 25 вересня взяти участь у міжнародній конференції на тему стратегії розвитку Єврорегіону «Дністер», з яким EUBAM реалізує спільний проект щодо покращення роботи пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні.

– Нам цікаво, як бачить Місія цю стратегію. Нам важливе ваше бачення нашої перспективи, – прокоментував С.Татусяк.

Удо Буркхолдер відповів згодою на запрошення, адже, як зазначив він, у Місії та Єврорегіону спільні задачі.

– Одна команда – одна битва, – резюмував глава EUBAM.

Почесний гість також висловив своє переконання в тому, що у листопаді Україна і Молдова підпишуть угоди про асоціацію з Євросоюзом.

– На жаль, я не маю політичної ваги впливати на рішення ЄС, але я вірю, що ця важлива подія відбудеться, – підкреслив Удо Буркхолдер.

Також в ході розмови сторони обговорили окремі проблемні питання на пунктах пропуску між Вінницькою областю та Молдовою.

Наостанок співрозмовники обмінялися привітаннями з нагоди Дня незалежності України та вручили сувеніри. 

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2013 року, 19:54 Переглядів: 1632

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація