15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Мистецька діяльність Роздрукувати

День української писемності та мови

8 листопада у Вінницькій обласній універсально-науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва пройшов літературно-мистецький вечір «До рідного слова торкаюсь душею», присвячений Дню української писемності та мови.

День української писемності та мови в нашій державі, відповідно до указу Президента України від 6 листопада 1997 року, щорічно відзначається 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.
Традиційно це свято проводиться і в обласній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва. Цього року воно було приурочене 100-річчю від Дня народження українського поета-лірика Андрія Самійловича Малишка.
У святкуванні взяли участь працівники виконавчого апарату обласної Ради, управління культури і туризму ОДА, управління у справах преси та інформації ОДА, студентська та учнівська молодь.
До учасників зібрання звернулися поети – члени обласної організації НСП України Валентина Сторожук, Світлана Блонська, Тетяна Яковенко, Сергій Вдовиченко. У своїх виступах вони неодноразово підкреслили, що українська мова – одне з найцінніших надбань нашого народу, майбутнього української нації.
- Мова – це найсокровенніший дар, який передається із покоління в покоління. Бережімо ж її, як частинку нашого життя, нашої долі – закликала Тетяна Яковенко.
На вечорі пролунали вірші, присвячені рідному слову та українській пісні на слова Андрія Малишка у виконанні молодих талантів Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, а також Вінницького училища культури і мистецтва ім. М. Леонтовича.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 1215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація