24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Мистецька діяльність Роздрукувати

День української писемності та мови

8 листопада у Вінницькій обласній універсально-науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва пройшов літературно-мистецький вечір «До рідного слова торкаюсь душею», присвячений Дню української писемності та мови.

День української писемності та мови в нашій державі, відповідно до указу Президента України від 6 листопада 1997 року, щорічно відзначається 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.
Традиційно це свято проводиться і в обласній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва. Цього року воно було приурочене 100-річчю від Дня народження українського поета-лірика Андрія Самійловича Малишка.
У святкуванні взяли участь працівники виконавчого апарату обласної Ради, управління культури і туризму ОДА, управління у справах преси та інформації ОДА, студентська та учнівська молодь.
До учасників зібрання звернулися поети – члени обласної організації НСП України Валентина Сторожук, Світлана Блонська, Тетяна Яковенко, Сергій Вдовиченко. У своїх виступах вони неодноразово підкреслили, що українська мова – одне з найцінніших надбань нашого народу, майбутнього української нації.
- Мова – це найсокровенніший дар, який передається із покоління в покоління. Бережімо ж її, як частинку нашого життя, нашої долі – закликала Тетяна Яковенко.
На вечорі пролунали вірші, присвячені рідному слову та українській пісні на слова Андрія Малишка у виконанні молодих талантів Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, а також Вінницького училища культури і мистецтва ім. М. Леонтовича.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 1099

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація