Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мистецька діяльність Роздрукувати

День української писемності та мови

8 листопада у Вінницькій обласній універсально-науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва пройшов літературно-мистецький вечір «До рідного слова торкаюсь душею», присвячений Дню української писемності та мови.

День української писемності та мови в нашій державі, відповідно до указу Президента України від 6 листопада 1997 року, щорічно відзначається 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.
Традиційно це свято проводиться і в обласній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва. Цього року воно було приурочене 100-річчю від Дня народження українського поета-лірика Андрія Самійловича Малишка.
У святкуванні взяли участь працівники виконавчого апарату обласної Ради, управління культури і туризму ОДА, управління у справах преси та інформації ОДА, студентська та учнівська молодь.
До учасників зібрання звернулися поети – члени обласної організації НСП України Валентина Сторожук, Світлана Блонська, Тетяна Яковенко, Сергій Вдовиченко. У своїх виступах вони неодноразово підкреслили, що українська мова – одне з найцінніших надбань нашого народу, майбутнього української нації.
- Мова – це найсокровенніший дар, який передається із покоління в покоління. Бережімо ж її, як частинку нашого життя, нашої долі – закликала Тетяна Яковенко.
На вечорі пролунали вірші, присвячені рідному слову та українській пісні на слова Андрія Малишка у виконанні молодих талантів Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, а також Вінницького училища культури і мистецтва ім. М. Леонтовича.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 1063

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація