24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Мистецький захід Роздрукувати

На Вінниччині вдруге відбудеться фестиваль «Русалка Дністрова»

Всередині літа у Могилів-Подільському районі відбудеться Міжрегіональне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова». Це вдруге фестиваль збере на берегах Дністра письменників України й Молдови, об’єднавши їх ідеєю зміцнення дружби та розвитку літератури двох народів.

18 березня у голови обласної Ради Сергія Татусяка відбулася робоча нарада з підготовки до проведення заходу. Голова нагадав, що організаторами свята, крім обласної Ради та адміністрації, є Єврорегіон «Дністер» та Благодійний фонд «Батьківська земля».
– За результатами роботи Єврорегіону за рік ми зрозуміли, що можемо зробити такий проект, як «Русалка Дністрова», постійним – щорічним. Адже ми можемо розраховувати на успіх тільки тоді, якщо разом з економічним напрямом будемо розвивати культурний, мистецький, спортивний… – зауважив С.Татусяк.
У ході наради учасники обговорили 4 питання: 1) власне організацію Міжрегіонального літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова»; 2) започаткування видання літературного альманаху «Русалка Дністрова»; 3) заснування однойменної літературної премії; 4) встановлення у Могилів-Подільському районі скульптури «Русалка Дністрова».
За словами голови обласної організації Національної спілки письменників України Михайла Каменюка, якщо торік захід охопив Могилів-Подільщину і сусідні райони Молдови, то цьогоріч організатори планують долучити до свята Ямпільський і Піщанський райони Вінниччини та Придністров’я.
– Письменницька братія України визнала наш фестиваль другим за значимістю після Шевченківських днів, які відзначаються у травні, – прокоментував резонанс події М.Каменюк.
Він додав, що на сьогодні вже готові твори 20-ти письменників з різних регіонів України для друку у першому номері альманаху «Русалка Дністрова».
За підсумками наради голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив протягом тижня підготувати план підготовки та проект розпорядження про проведення свята.

 

 

Повернутись Створено: 18 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація