Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Мистецький захід Роздрукувати

На Вінниччині вдруге відбудеться фестиваль «Русалка Дністрова»

Всередині літа у Могилів-Подільському районі відбудеться Міжрегіональне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова». Це вдруге фестиваль збере на берегах Дністра письменників України й Молдови, об’єднавши їх ідеєю зміцнення дружби та розвитку літератури двох народів.

18 березня у голови обласної Ради Сергія Татусяка відбулася робоча нарада з підготовки до проведення заходу. Голова нагадав, що організаторами свята, крім обласної Ради та адміністрації, є Єврорегіон «Дністер» та Благодійний фонд «Батьківська земля».
– За результатами роботи Єврорегіону за рік ми зрозуміли, що можемо зробити такий проект, як «Русалка Дністрова», постійним – щорічним. Адже ми можемо розраховувати на успіх тільки тоді, якщо разом з економічним напрямом будемо розвивати культурний, мистецький, спортивний… – зауважив С.Татусяк.
У ході наради учасники обговорили 4 питання: 1) власне організацію Міжрегіонального літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова»; 2) започаткування видання літературного альманаху «Русалка Дністрова»; 3) заснування однойменної літературної премії; 4) встановлення у Могилів-Подільському районі скульптури «Русалка Дністрова».
За словами голови обласної організації Національної спілки письменників України Михайла Каменюка, якщо торік захід охопив Могилів-Подільщину і сусідні райони Молдови, то цьогоріч організатори планують долучити до свята Ямпільський і Піщанський райони Вінниччини та Придністров’я.
– Письменницька братія України визнала наш фестиваль другим за значимістю після Шевченківських днів, які відзначаються у травні, – прокоментував резонанс події М.Каменюк.
Він додав, що на сьогодні вже готові твори 20-ти письменників з різних регіонів України для друку у першому номері альманаху «Русалка Дністрова».
За підсумками наради голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив протягом тижня підготувати план підготовки та проект розпорядження про проведення свята.

 

 

Повернутись Створено: 18 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація