15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Мистецький захід Роздрукувати

На Вінниччині вдруге відбудеться фестиваль «Русалка Дністрова»

Всередині літа у Могилів-Подільському районі відбудеться Міжрегіональне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова». Це вдруге фестиваль збере на берегах Дністра письменників України й Молдови, об’єднавши їх ідеєю зміцнення дружби та розвитку літератури двох народів.

18 березня у голови обласної Ради Сергія Татусяка відбулася робоча нарада з підготовки до проведення заходу. Голова нагадав, що організаторами свята, крім обласної Ради та адміністрації, є Єврорегіон «Дністер» та Благодійний фонд «Батьківська земля».
– За результатами роботи Єврорегіону за рік ми зрозуміли, що можемо зробити такий проект, як «Русалка Дністрова», постійним – щорічним. Адже ми можемо розраховувати на успіх тільки тоді, якщо разом з економічним напрямом будемо розвивати культурний, мистецький, спортивний… – зауважив С.Татусяк.
У ході наради учасники обговорили 4 питання: 1) власне організацію Міжрегіонального літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова»; 2) започаткування видання літературного альманаху «Русалка Дністрова»; 3) заснування однойменної літературної премії; 4) встановлення у Могилів-Подільському районі скульптури «Русалка Дністрова».
За словами голови обласної організації Національної спілки письменників України Михайла Каменюка, якщо торік захід охопив Могилів-Подільщину і сусідні райони Молдови, то цьогоріч організатори планують долучити до свята Ямпільський і Піщанський райони Вінниччини та Придністров’я.
– Письменницька братія України визнала наш фестиваль другим за значимістю після Шевченківських днів, які відзначаються у травні, – прокоментував резонанс події М.Каменюк.
Він додав, що на сьогодні вже готові твори 20-ти письменників з різних регіонів України для друку у першому номері альманаху «Русалка Дністрова».
За підсумками наради голова обласної Ради Сергій Татусяк доручив протягом тижня підготувати план підготовки та проект розпорядження про проведення свята.

 

 

Повернутись Створено: 18 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація