9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Мистецтво Роздрукувати

Жінки-художниці дивують «Палітрою фантазії»

17 січня у виставковій залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Палітра фантазії». Захід відбувається в рамках проекту «Жінка в мистецтві», який об’єднав трьох талановитих художниць Вінниччини: Ірину Кравченко, Олександру Барбалат і Людмилу Бондар.

Під час відкриття виставки до присутніх з вітальними словами звернулися депутати обласної Ради Світлана Сулімова та Олексій Гаврилов. Останній на заході також представляв обласний осередок Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», який виступив одним із співорганізаторів виставки.
Депутати відзначили особливе світобачення майстринь, яке має бачити суспільство, бо воно допомагає сприймати світ по-іншому, робити його зримим.
Відвідувачі вже назвали виставку цікавою своєю різноманітністю, любов’ю до навколишнього світу, прагненням творити живописну картину добра. Всі бажали авторам проекту «Жінка в мистецтві» подальшого процвітання, побільше талановитих імен, персональних виставок.


Повернутись Створено: 18 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1026

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація