Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати погодили Порядок утворення наглядових рад закладів охорони здоров'я

    29 травня на 81 черговій сесії обласної Ради депутати підтримали рішення «Про наглядові ради закладів охорони здоров'я, що є об'єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області». Ним затверджується Порядок утворення і Положення про наглядові ради в закладах охорони здоров'я. Раніше ....

  • Понад 29,5 млн грн на підтримку ЗСУ: обласна Рада ухвалила рішення

    29 травня на сесії обласної Ради депутати першим питанням порядку денного проголосували рішення на підтримку Збройних Сил України, забезпечення Сил безпеки та оборони в умовах правового режиму воєнного стану. Депутати затвердили низку наказів управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, якими для військових ....

  • Відбулося засідання чергової 81 сесії Вінницької обласної Ради

    29 травня Вячеслав Соколовий провів чергову 81 сесію обласної Ради. На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув внаслідок російської агресії. Першим питанням депутати затвердили накази управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області про передачу матеріальних цінност ....

Місто Бар на Вінниччині планує укласти угоди про побратимство з містами Чорногорії й Італії Роздрукувати

Місто Бар, що на Вінниччині, планує укласти угоди про побратимство та співпрацю з двома містами Європи – з містом Бар у Чорногорії та містом Барі в Італії. Про це розповів Барський міський голова Володимир Саволюк.

– Є такі плани, домовляємося про співпрацю. У цьому нам допомагає Програма «U-LEAD з Європою», а також асоціація місцевих влад Південно-Східної Європи, – каже Володимир Саволюк. – Місто Барі в Італії є побратимом чорногорського Бару. Важливо, що Барі – рідне місто італійської герцогині й польської королеви Бони Сфорце, яка заснувала наше подільське місто Бар.

Щодо співпраці між подільським та чорногорським містами, уже відбулася зустріч керівників міських громад, представників секретаріату NALAS та Програми «U-LEAD з Європою». Керівники муніципалітетів презентували свої громади, їхню історію та потенціал.

– Така співпраця перспективна для обох міст. Для нас це додаткові можливості для розвитку Барської територіальної громади, налагодження співробітництва у сфері культури та економіки, – зазначив Володимир Саволюк.

За словами керівника відділу регіональної діяльності U-LEAD Миколи Сюська, Україна та Чорногорія перебувають на шляху вступу в ЄС, і нове партнерство між громадами є надзвичайно важливим та нагальним, адже європейська інтеграція не обмежується лише централізованою співпрацею, важливу роль також відіграє обмін досвідом на муніципальному рівні.

Повернутись Створено: 24 липня 2024 року, 10:02

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація