Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Митці, які підкорили Європу, представили свої картини у Вінниці Роздрукувати

За ініціативи депутата обласної Ради Людмили Станіславенко 18 жовтня у виставковій залі обласної організації Національної Спілки художників України розпочала роботу експозиція, приурочена до 15-річчя створення дитячо-молодіжного центру «Барви України». У виставковій залі представлено десятки вражаючих дитячих картин, гобеленів, ляльок та виробів із соломи.

Засновниця дитячо-молодіжного центру «Барви України» Світлана Телець, розповіла про історію створення центру.

– Від охочих віддати свою дитину до рук вихователів Центру зараз відбою немає. Скоро до нас дітей приноситимуть у пелюшках, – сказала Світлана Телець. – Ще десять років тому сама ідея створити центр, де малечу б навчали не академічному малюванню, а, в першу чергу, намагалися віднайти її природний талант, усім здавалася ризикованою авантюрою. Проте, на наш подив, затяті молоді художниці ризикнули, і тепер про успіхи дітей, яким вони відкрили дорогу у світ творчості, знають не лише в Україні, а й за кордоном.

На відкриття виставки завітала депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

– Ви розвиваєте у дітях почуття прекрасного та даєте їм можливість реалізувати себе у мистецтві, – зазначила голова постійної комісії. –Ваші учні виставляють свої роботи не лише в Україні, а й за кордоном. Вважаю, що це говорить про рівень знань та майстерності, який ви передаєте своїм вихованцям. Для мене ця виставка має велике значення, адже тут представлені картини моєї доньки.

Людмила Станіславенко наголосила, що розвиток мистецтва на Вінниччині одне з пріоритетних завдань комісії, яку вона очолює.

За словами члена національної спілки художників України Олени Кізімової, вихованці центру «Барви України» власними силами створили картинні галереї у себе вдома.

– Я навчаю своїх вихованців художньому ткацтву, - розповіла майстриня. - Ткацтво – це фантастичне прикладне мистецтво, яким мало хто займається, через те, що це клопітка праця. Проте, це важко лише на перший погляд,  коли дитина чи дорослий отримують потрібні навички, робота йде швидко.

Олена Кізімова розповіла, що навчання у центрі проходить у цікавій формі та не має поділу на класи за віком. Також викладачка зазначила, що на заняття до їхнього центру приїжджають не лише мешканці міста, а й жителі ближніх міст та сіл.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 12:11 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація