Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Митці, які підкорили Європу, представили свої картини у Вінниці Роздрукувати

За ініціативи депутата обласної Ради Людмили Станіславенко 18 жовтня у виставковій залі обласної організації Національної Спілки художників України розпочала роботу експозиція, приурочена до 15-річчя створення дитячо-молодіжного центру «Барви України». У виставковій залі представлено десятки вражаючих дитячих картин, гобеленів, ляльок та виробів із соломи.

Засновниця дитячо-молодіжного центру «Барви України» Світлана Телець, розповіла про історію створення центру.

– Від охочих віддати свою дитину до рук вихователів Центру зараз відбою немає. Скоро до нас дітей приноситимуть у пелюшках, – сказала Світлана Телець. – Ще десять років тому сама ідея створити центр, де малечу б навчали не академічному малюванню, а, в першу чергу, намагалися віднайти її природний талант, усім здавалася ризикованою авантюрою. Проте, на наш подив, затяті молоді художниці ризикнули, і тепер про успіхи дітей, яким вони відкрили дорогу у світ творчості, знають не лише в Україні, а й за кордоном.

На відкриття виставки завітала депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

– Ви розвиваєте у дітях почуття прекрасного та даєте їм можливість реалізувати себе у мистецтві, – зазначила голова постійної комісії. –Ваші учні виставляють свої роботи не лише в Україні, а й за кордоном. Вважаю, що це говорить про рівень знань та майстерності, який ви передаєте своїм вихованцям. Для мене ця виставка має велике значення, адже тут представлені картини моєї доньки.

Людмила Станіславенко наголосила, що розвиток мистецтва на Вінниччині одне з пріоритетних завдань комісії, яку вона очолює.

За словами члена національної спілки художників України Олени Кізімової, вихованці центру «Барви України» власними силами створили картинні галереї у себе вдома.

– Я навчаю своїх вихованців художньому ткацтву, - розповіла майстриня. - Ткацтво – це фантастичне прикладне мистецтво, яким мало хто займається, через те, що це клопітка праця. Проте, це важко лише на перший погляд,  коли дитина чи дорослий отримують потрібні навички, робота йде швидко.

Олена Кізімова розповіла, що навчання у центрі проходить у цікавій формі та не має поділу на класи за віком. Також викладачка зазначила, що на заняття до їхнього центру приїжджають не лише мешканці міста, а й жителі ближніх міст та сіл.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 12:11 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація