24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Митрополита Вінницького та Барського Симеона привітали з днем народження Роздрукувати

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі  міста Вінниці 3 листопада відбулася урочиста Божественна літургія, після якої усі присутні привітали з 54-м днем народження митрополита Вінницького та Барського Симеона.

Божественну літургію звершили митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Бучанський Пантелеімон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Архієреям співслужили благочинні Вінницької єпархії, священики собору та храмів м. Вінниці, а також представники духовенства інших єпархій УПЦ. Від імені духовенства єпархії архіпастиря привітав ключар кафедрального собору протоієрей Василій Рішко.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник побажав владиці доброго здоров’я, зміцнення тілесних сил, довголіття та допомоги Божої у високому й відповідальному служінні.

- З благословення Божого Ви потрапили до нашого міста, де протягом останніх дев’яти років Ваші молитви та настанови укріпляють дух і сили священнослужителів та ввіреної Вам багаточисельної пастви, - вітальну адресу з такими словами передав Анатолій Дмитрович. -  Ви – не тільки проповідник, який зберігає традиції християнського красномовства. Ви завжди є взірцем того, чому навчаєте. Проповідуючи Євангеліє прагнете, щоб люди простували шляхом спасіння та зростали в пізнанні Бога.

Також до вітань долучились голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Генеральний консул Республіки Польща у м. Вінниця Томаш Олейнічак, депутати обласної Ради, керівники силових структур Вінницької області, підприємці. 

В свою чергу митрополит Симеон попросив усіх молитися за нього, за Вінницьку єпархію, за Церкву і за Україну, яка сьогодні потребує миру, злагоди, порозуміння і Божого благословення.

 

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 15:41 Переглядів: 1088

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація