Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Митрополита Вінницького та Барського Симеона привітали з днем народження Роздрукувати

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі  міста Вінниці 3 листопада відбулася урочиста Божественна літургія, після якої усі присутні привітали з 54-м днем народження митрополита Вінницького та Барського Симеона.

Божественну літургію звершили митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Бучанський Пантелеімон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Архієреям співслужили благочинні Вінницької єпархії, священики собору та храмів м. Вінниці, а також представники духовенства інших єпархій УПЦ. Від імені духовенства єпархії архіпастиря привітав ключар кафедрального собору протоієрей Василій Рішко.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник побажав владиці доброго здоров’я, зміцнення тілесних сил, довголіття та допомоги Божої у високому й відповідальному служінні.

- З благословення Божого Ви потрапили до нашого міста, де протягом останніх дев’яти років Ваші молитви та настанови укріпляють дух і сили священнослужителів та ввіреної Вам багаточисельної пастви, - вітальну адресу з такими словами передав Анатолій Дмитрович. -  Ви – не тільки проповідник, який зберігає традиції християнського красномовства. Ви завжди є взірцем того, чому навчаєте. Проповідуючи Євангеліє прагнете, щоб люди простували шляхом спасіння та зростали в пізнанні Бога.

Також до вітань долучились голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Генеральний консул Республіки Польща у м. Вінниця Томаш Олейнічак, депутати обласної Ради, керівники силових структур Вінницької області, підприємці. 

В свою чергу митрополит Симеон попросив усіх молитися за нього, за Вінницьку єпархію, за Церкву і за Україну, яка сьогодні потребує миру, злагоди, порозуміння і Божого благословення.

 

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 15:41 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація