15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Митрополита Вінницького та Барського Симеона привітали з днем народження Роздрукувати

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі  міста Вінниці 3 листопада відбулася урочиста Божественна літургія, після якої усі присутні привітали з 54-м днем народження митрополита Вінницького та Барського Симеона.

Божественну літургію звершили митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Бучанський Пантелеімон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Архієреям співслужили благочинні Вінницької єпархії, священики собору та храмів м. Вінниці, а також представники духовенства інших єпархій УПЦ. Від імені духовенства єпархії архіпастиря привітав ключар кафедрального собору протоієрей Василій Рішко.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник побажав владиці доброго здоров’я, зміцнення тілесних сил, довголіття та допомоги Божої у високому й відповідальному служінні.

- З благословення Божого Ви потрапили до нашого міста, де протягом останніх дев’яти років Ваші молитви та настанови укріпляють дух і сили священнослужителів та ввіреної Вам багаточисельної пастви, - вітальну адресу з такими словами передав Анатолій Дмитрович. -  Ви – не тільки проповідник, який зберігає традиції християнського красномовства. Ви завжди є взірцем того, чому навчаєте. Проповідуючи Євангеліє прагнете, щоб люди простували шляхом спасіння та зростали в пізнанні Бога.

Також до вітань долучились голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Генеральний консул Республіки Польща у м. Вінниця Томаш Олейнічак, депутати обласної Ради, керівники силових структур Вінницької області, підприємці. 

В свою чергу митрополит Симеон попросив усіх молитися за нього, за Вінницьку єпархію, за Церкву і за Україну, яка сьогодні потребує миру, злагоди, порозуміння і Божого благословення.

 

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 15:41 Переглядів: 1232

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація