Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Між Глуховецькою та Бродецькою громадами курсуватиме автобус Роздрукувати

Глуховецька громада Козятинського району отримала новий муніципальний автобус. Завдяки 15-у Обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад Глуховецька ОТГ ефективно об’єднала зусилля навколишніх громад для вирішення спільних завдань на взаємовигідній основі. Цього року в рамках конкурсу з’явилась нова категорія «Громади, які уклали договори про міжмуніципальне співробітництво». Саме в цій категорії проект Глуховецької громади було визнано переможцем.

Третину коштів від вартості автобуса, 400 тис. грн, профінансовано з обласного бюджету. Решта – внесок Глуховецької селищної ради у розмірі 521 тис. грн та Бродецької – 100 тис. грн. До ініціативи активно долучились приватні структури та підприємці. Написати проект Глуховецькій громаді допомагла депутат обласної Ради Ірина Колесник, а згодом надала і фінансову підтримку. Відтак, загальна вартість проекту складає 1200 тис. грн.

– Співпраця влади, бізнесу та громади на сучасному етапі розвитку України мають велике значення, – прокоментувала депутат обласної Ради Ірина Колесник. – Саме така співпраця на дружніх партнерських відносинах побудована в Глуховецькій ОТГ. Завдяки цій співпраці і було реалізовано проект міжмуніципального співробітництва з Бродецькою селищною радою - закупка муніципального автобуса, який забезпечить сталий транспортний зв’язок між громадами.

Автобус курсуватиме між населеними пунктами  Глухівці – Жежелів – Бродецьке – Махнівка – Пляхова – Непедівка та Гурівці. Жителі Глуховецької та Бродецької територіальних громад давно потребували автобусного сполучення між селами. Наразі, як повідомив голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс, проводиться підготовка до запуску нового рейсу, оформляється документація, отримуються дозволи з відповідних служб. Пообіцяв, що з нового року люди вже користуватимуться послугами нового муніципального автобуса.

На честь знакової події для Козятинського району, придбання муніципального автобуса, в Глухівцях влаштували свято. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради Ірина Колесник, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, спонсори проекту та місцеві жителі.

У своєму вітальному слові Ірина Колесник закликала громаду й надалі не зменшувати темпи, аби показувати приклад плідної співпраці не лише на рівні області, а й України.

Олександр Крученюк привітав громаду з важливою подією, подякував за професійно складений проект, який, за його словами, і приніс перемогу в конкурсі.

Перерізати традиційну символічну стрічку було надано право учням місцевої школи. Розважали присутніх дитячий вокальний дует "Дзвіночки", жіночий вокальний колектив "Душі криниця" та вокаліст Інна Лавренюк.

На презентації організатори урочистостей роздали буклети з інформацією про проект та запланований маршрут.

Повернутись Створено: 7 листопада 2018 року, 12:51 Переглядів: 346

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація