16 листопада о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадскістю; 16 листопада о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 2020 рік має стати ключовим для процесу децентралізації в Україні

    Делегація Вінницької області взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку. До її складу увійшло близько 70 осіб – це представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва, депутати рад різних рівнів та журналісти. Серед них депутати обласної Ради – Лариса Білозір, Людмила Станіславенко, Ми ....

  • Розпочато громадське обговорення проектів рішень

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проектів рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік» та «Про обласний бюджет на 2019 рік», внесеного обласною державною адміністрацією на розгляд позачергової сесії обласної Ради. Ознайомитись з проектами рішень ....

  • Штрафи за сміття збільшаться у десятки разів

    В рамках XIV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018» та XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2018» пройшло засідання круглого столу «Сфера управління побутовими відходами – європейський шлях розвитку». Від Вінницької обласно ....

Між Глуховецькою та Бродецькою громадами курсуватиме автобус Роздрукувати

Глуховецька громада Козятинського району отримала новий муніципальний автобус. Завдяки 15-у Обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад Глуховецька ОТГ ефективно об’єднала зусилля навколишніх громад для вирішення спільних завдань на взаємовигідній основі. Цього року в рамках конкурсу з’явилась нова категорія «Громади, які уклали договори про міжмуніципальне співробітництво». Саме в цій категорії проект Глуховецької громади було визнано переможцем.

Третину коштів від вартості автобуса, 400 тис. грн, профінансовано з обласного бюджету. Решта – внесок Глуховецької селищної ради у розмірі 521 тис. грн та Бродецької – 100 тис. грн. До ініціативи активно долучились приватні структури та підприємці. Написати проект Глуховецькій громаді допомагла депутат обласної Ради Ірина Колесник, а згодом надала і фінансову підтримку. Відтак, загальна вартість проекту складає 1200 тис. грн.

– Співпраця влади, бізнесу та громади на сучасному етапі розвитку України мають велике значення, – прокоментувала депутат обласної Ради Ірина Колесник. – Саме така співпраця на дружніх партнерських відносинах побудована в Глуховецькій ОТГ. Завдяки цій співпраці і було реалізовано проект міжмуніципального співробітництва з Бродецькою селищною радою - закупка муніципального автобуса, який забезпечить сталий транспортний зв’язок між громадами.

Автобус курсуватиме між населеними пунктами  Глухівці – Жежелів – Бродецьке – Махнівка – Пляхова – Непедівка та Гурівці. Жителі Глуховецької та Бродецької територіальних громад давно потребували автобусного сполучення між селами. Наразі, як повідомив голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс, проводиться підготовка до запуску нового рейсу, оформляється документація, отримуються дозволи з відповідних служб. Пообіцяв, що з нового року люди вже користуватимуться послугами нового муніципального автобуса.

На честь знакової події для Козятинського району, придбання муніципального автобуса, в Глухівцях влаштували свято. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради Ірина Колесник, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, спонсори проекту та місцеві жителі.

У своєму вітальному слові Ірина Колесник закликала громаду й надалі не зменшувати темпи, аби показувати приклад плідної співпраці не лише на рівні області, а й України.

Олександр Крученюк привітав громаду з важливою подією, подякував за професійно складений проект, який, за його словами, і приніс перемогу в конкурсі.

Перерізати традиційну символічну стрічку було надано право учням місцевої школи. Розважали присутніх дитячий вокальний дует "Дзвіночки", жіночий вокальний колектив "Душі криниця" та вокаліст Інна Лавренюк.

На презентації організатори урочистостей роздали буклети з інформацією про проект та запланований маршрут.

Повернутись Створено: 7 листопада 2018 року, 12:51 Переглядів: 97

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація