21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Між Глуховецькою та Бродецькою громадами курсуватиме автобус Роздрукувати

Глуховецька громада Козятинського району отримала новий муніципальний автобус. Завдяки 15-у Обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад Глуховецька ОТГ ефективно об’єднала зусилля навколишніх громад для вирішення спільних завдань на взаємовигідній основі. Цього року в рамках конкурсу з’явилась нова категорія «Громади, які уклали договори про міжмуніципальне співробітництво». Саме в цій категорії проект Глуховецької громади було визнано переможцем.

Третину коштів від вартості автобуса, 400 тис. грн, профінансовано з обласного бюджету. Решта – внесок Глуховецької селищної ради у розмірі 521 тис. грн та Бродецької – 100 тис. грн. До ініціативи активно долучились приватні структури та підприємці. Написати проект Глуховецькій громаді допомагла депутат обласної Ради Ірина Колесник, а згодом надала і фінансову підтримку. Відтак, загальна вартість проекту складає 1200 тис. грн.

– Співпраця влади, бізнесу та громади на сучасному етапі розвитку України мають велике значення, – прокоментувала депутат обласної Ради Ірина Колесник. – Саме така співпраця на дружніх партнерських відносинах побудована в Глуховецькій ОТГ. Завдяки цій співпраці і було реалізовано проект міжмуніципального співробітництва з Бродецькою селищною радою - закупка муніципального автобуса, який забезпечить сталий транспортний зв’язок між громадами.

Автобус курсуватиме між населеними пунктами  Глухівці – Жежелів – Бродецьке – Махнівка – Пляхова – Непедівка та Гурівці. Жителі Глуховецької та Бродецької територіальних громад давно потребували автобусного сполучення між селами. Наразі, як повідомив голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс, проводиться підготовка до запуску нового рейсу, оформляється документація, отримуються дозволи з відповідних служб. Пообіцяв, що з нового року люди вже користуватимуться послугами нового муніципального автобуса.

На честь знакової події для Козятинського району, придбання муніципального автобуса, в Глухівцях влаштували свято. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради Ірина Колесник, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, спонсори проекту та місцеві жителі.

У своєму вітальному слові Ірина Колесник закликала громаду й надалі не зменшувати темпи, аби показувати приклад плідної співпраці не лише на рівні області, а й України.

Олександр Крученюк привітав громаду з важливою подією, подякував за професійно складений проект, який, за його словами, і приніс перемогу в конкурсі.

Перерізати традиційну символічну стрічку було надано право учням місцевої школи. Розважали присутніх дитячий вокальний дует "Дзвіночки", жіночий вокальний колектив "Душі криниця" та вокаліст Інна Лавренюк.

На презентації організатори урочистостей роздали буклети з інформацією про проект та запланований маршрут.

Повернутись Створено: 7 листопада 2018 року, 12:51 Переглядів: 411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація