Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз

    Сьогодні, 17 січня, відбулося урочисте відкриття відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, завідувач відділу к ....

  • На одноразову допомогу «Пакунок малюка» Вінниччина отримає більше 64 мільйонів гривень

    17 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради 7 скликання Юрія Яремчука, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також керівників комунальних підприє ....

  • Анатолій Олійник у прямому ефірі програми «Людський фактор»

    У прямому ефірі програми «Людський фактор» радіо «Місто над Бугом» з журналісткою Іриною Булгаковою голова обласної Ради Анатолій Олійник спілкувався на тему надання Томосу для України, про основні досягнення на посаді голови облради, про програми, які впроваджують в області, про перехід обласної Ради на систему електронног ....

Між Глуховецькою та Бродецькою громадами курсуватиме автобус Роздрукувати

Глуховецька громада Козятинського району отримала новий муніципальний автобус. Завдяки 15-у Обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад Глуховецька ОТГ ефективно об’єднала зусилля навколишніх громад для вирішення спільних завдань на взаємовигідній основі. Цього року в рамках конкурсу з’явилась нова категорія «Громади, які уклали договори про міжмуніципальне співробітництво». Саме в цій категорії проект Глуховецької громади було визнано переможцем.

Третину коштів від вартості автобуса, 400 тис. грн, профінансовано з обласного бюджету. Решта – внесок Глуховецької селищної ради у розмірі 521 тис. грн та Бродецької – 100 тис. грн. До ініціативи активно долучились приватні структури та підприємці. Написати проект Глуховецькій громаді допомагла депутат обласної Ради Ірина Колесник, а згодом надала і фінансову підтримку. Відтак, загальна вартість проекту складає 1200 тис. грн.

– Співпраця влади, бізнесу та громади на сучасному етапі розвитку України мають велике значення, – прокоментувала депутат обласної Ради Ірина Колесник. – Саме така співпраця на дружніх партнерських відносинах побудована в Глуховецькій ОТГ. Завдяки цій співпраці і було реалізовано проект міжмуніципального співробітництва з Бродецькою селищною радою - закупка муніципального автобуса, який забезпечить сталий транспортний зв’язок між громадами.

Автобус курсуватиме між населеними пунктами  Глухівці – Жежелів – Бродецьке – Махнівка – Пляхова – Непедівка та Гурівці. Жителі Глуховецької та Бродецької територіальних громад давно потребували автобусного сполучення між селами. Наразі, як повідомив голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс, проводиться підготовка до запуску нового рейсу, оформляється документація, отримуються дозволи з відповідних служб. Пообіцяв, що з нового року люди вже користуватимуться послугами нового муніципального автобуса.

На честь знакової події для Козятинського району, придбання муніципального автобуса, в Глухівцях влаштували свято. Участь в урочистостях взяли депутат обласної Ради Ірина Колесник, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, спонсори проекту та місцеві жителі.

У своєму вітальному слові Ірина Колесник закликала громаду й надалі не зменшувати темпи, аби показувати приклад плідної співпраці не лише на рівні області, а й України.

Олександр Крученюк привітав громаду з важливою подією, подякував за професійно складений проект, який, за його словами, і приніс перемогу в конкурсі.

Перерізати традиційну символічну стрічку було надано право учням місцевої школи. Розважали присутніх дитячий вокальний дует "Дзвіночки", жіночий вокальний колектив "Душі криниця" та вокаліст Інна Лавренюк.

На презентації організатори урочистостей роздали буклети з інформацією про проект та запланований маршрут.

Повернутись Створено: 7 листопада 2018 року, 12:51 Переглядів: 182

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація