Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до Брюсселю

11-13 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував у Брюсселі. Разом із головою Донецької обласної Ради Андрієм Федоруком та головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Вілкулом він взяв участь у конференції «Врядування у партнерстві – об’єднання для будівництва сильнішої Європи».

Як зазначив Сергій Татусяк, дана робоча поїздка – продовження роботи обласної Ради у напрямі відкриття представництва Вінницької області у Брюсселі та налагодження партнерських зв’язків із європейськими громадськими інституціями, які працюють у сфері міжрегіонального співробітництва.
– Головним питанням конференції було тактика і стратегія регіонів Європи у запобіганні кризових явищ. Доповідачі, а серед них був, зокрема, голова Єврокомісії Баррозу, наголошують, що кожна країна має ефективно розпорядитися своїм ресурсом. Але, при цьому, брати до уваги й спільні рішення країн Європи, – повідомив С.Татусяк.
Крім участі у конференції, Сергій Татусяк також зустрівся з головою Представництва Сьвєнтокшиського воєводства в Брюсселі Пьотром Голацьким та головою Представництва Мазовецького воєводства в Брюсселі Ніною Малаховською. Нагадаємо, що саме ці воєводства Республіки Польща висловили намір сприяти Вінниччині у відкритті свого представництва у Брюсселі.
Під час розмови із Маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком С.Татусяк обговорив з ним окремі положення угоди про співпрацю, проект якої наразі напрацьовується обома регіонами.

Результативно пройшла зустріч Сергія Татусяка із президентом Асамблеї Європейських Регіонів (АЄР) Мішель Саббан та генеральним секретарем АЄР Паскалем Гоергеном. Із жовтня 2011 року Вінницька область є повноправним членом цієї Асамблеї. Відтак голова облради обговорив із керівництвом організації подальшу участь Вінниччини у заходах та проектах АЄР. Очільник Асоціації запропонували низку програм, в яких Вінниччина зможе брати участь.
– Програми стосуються навчання, стажування представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та проекти соціального спрямування, – уточнив голова облради.
Як повідомив С.Татусяк, особливу увагу європейські партнери готові приділяти сфері охорони здоров’я, оскільки Вінниччина є пілотним регіоном у медичній реформі.

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація