Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до Брюсселю

11-13 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував у Брюсселі. Разом із головою Донецької обласної Ради Андрієм Федоруком та головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Вілкулом він взяв участь у конференції «Врядування у партнерстві – об’єднання для будівництва сильнішої Європи».

Як зазначив Сергій Татусяк, дана робоча поїздка – продовження роботи обласної Ради у напрямі відкриття представництва Вінницької області у Брюсселі та налагодження партнерських зв’язків із європейськими громадськими інституціями, які працюють у сфері міжрегіонального співробітництва.
– Головним питанням конференції було тактика і стратегія регіонів Європи у запобіганні кризових явищ. Доповідачі, а серед них був, зокрема, голова Єврокомісії Баррозу, наголошують, що кожна країна має ефективно розпорядитися своїм ресурсом. Але, при цьому, брати до уваги й спільні рішення країн Європи, – повідомив С.Татусяк.
Крім участі у конференції, Сергій Татусяк також зустрівся з головою Представництва Сьвєнтокшиського воєводства в Брюсселі Пьотром Голацьким та головою Представництва Мазовецького воєводства в Брюсселі Ніною Малаховською. Нагадаємо, що саме ці воєводства Республіки Польща висловили намір сприяти Вінниччині у відкритті свого представництва у Брюсселі.
Під час розмови із Маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком С.Татусяк обговорив з ним окремі положення угоди про співпрацю, проект якої наразі напрацьовується обома регіонами.

Результативно пройшла зустріч Сергія Татусяка із президентом Асамблеї Європейських Регіонів (АЄР) Мішель Саббан та генеральним секретарем АЄР Паскалем Гоергеном. Із жовтня 2011 року Вінницька область є повноправним членом цієї Асамблеї. Відтак голова облради обговорив із керівництвом організації подальшу участь Вінниччини у заходах та проектах АЄР. Очільник Асоціації запропонували низку програм, в яких Вінниччина зможе брати участь.
– Програми стосуються навчання, стажування представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та проекти соціального спрямування, – уточнив голова облради.
Як повідомив С.Татусяк, особливу увагу європейські партнери готові приділяти сфері охорони здоров’я, оскільки Вінниччина є пілотним регіоном у медичній реформі.

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація