Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

У Брюсселі обговорювалися питання співпраці з румунськими регіонами

10 грудня 2012 року у бельгійській столиці відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Керівником Представництва «L’Union Nationale des Conseils départementaux de Roumanie» (UNCJR) у Брюсселі Л.Манжак (L.Mangeac).

Окрім цього румунського Представництва UNCJR, яке започаткувало свою роботу у 2004 році, у Брюсселі діють також офіс «Romanian Association of Cities» та «North-East Regional Development Agency of Romania».
В ході розмови співрозмовники обговорили питання щодо транскордонного та міжрегіонального співробітництва, перспектив співпраці Вінницької області як складової Єврорегіону «Дністер» та Ясського повіту як складової Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер». Значну увагу було приділено правовим засадам функціонування представництв регіонів та місцевих органів самоуправління при євроінституціях.
О.Мороз поінформував колегу про міжнародну діяльність Вінницької області та Єврорегіону «Дністер», участь у «European Open Days Week", розбудову договірно-правової бази, підсумки зустрічей і візитів та міжнародні ініціативи керівництва регіону.
По завершенню зустрічі, яка відбулася у дружній та відвертій атмосфері, домовилися підтримувати ділові контакти з метою активізації подальшої співпраці.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація