Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

У Брюсселі обговорювалися питання співпраці з румунськими регіонами

10 грудня 2012 року у бельгійській столиці відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Керівником Представництва «L’Union Nationale des Conseils départementaux de Roumanie» (UNCJR) у Брюсселі Л.Манжак (L.Mangeac).

Окрім цього румунського Представництва UNCJR, яке започаткувало свою роботу у 2004 році, у Брюсселі діють також офіс «Romanian Association of Cities» та «North-East Regional Development Agency of Romania».
В ході розмови співрозмовники обговорили питання щодо транскордонного та міжрегіонального співробітництва, перспектив співпраці Вінницької області як складової Єврорегіону «Дністер» та Ясського повіту як складової Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер». Значну увагу було приділено правовим засадам функціонування представництв регіонів та місцевих органів самоуправління при євроінституціях.
О.Мороз поінформував колегу про міжнародну діяльність Вінницької області та Єврорегіону «Дністер», участь у «European Open Days Week", розбудову договірно-правової бази, підсумки зустрічей і візитів та міжнародні ініціативи керівництва регіону.
По завершенню зустрічі, яка відбулася у дружній та відвертій атмосфері, домовилися підтримувати ділові контакти з метою активізації подальшої співпраці.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація