9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародна діяльність Роздрукувати

У Брюсселі обговорювалися питання співпраці з румунськими регіонами

10 грудня 2012 року у бельгійській столиці відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороза з Керівником Представництва «L’Union Nationale des Conseils départementaux de Roumanie» (UNCJR) у Брюсселі Л.Манжак (L.Mangeac).

Окрім цього румунського Представництва UNCJR, яке започаткувало свою роботу у 2004 році, у Брюсселі діють також офіс «Romanian Association of Cities» та «North-East Regional Development Agency of Romania».
В ході розмови співрозмовники обговорили питання щодо транскордонного та міжрегіонального співробітництва, перспектив співпраці Вінницької області як складової Єврорегіону «Дністер» та Ясського повіту як складової Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер». Значну увагу було приділено правовим засадам функціонування представництв регіонів та місцевих органів самоуправління при євроінституціях.
О.Мороз поінформував колегу про міжнародну діяльність Вінницької області та Єврорегіону «Дністер», участь у «European Open Days Week", розбудову договірно-правової бази, підсумки зустрічей і візитів та міжнародні ініціативи керівництва регіону.
По завершенню зустрічі, яка відбулася у дружній та відвертій атмосфері, домовилися підтримувати ділові контакти з метою активізації подальшої співпраці.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація