Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Зміцнюється співпраця з румунськими партнерами

З 15 по 17 січня заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Василь Сосюк перебував з офіційним візитом в Яссах (Румунія).

В рамках програми візиту відбулася зустріч з директором Асоціації Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Драгошем Мандакі, а також із головою Союзу Українців Румунії Віктором Григоровичем та головою Ради примарів Ясського повіту Бенонт Морузі.
Також Василь Сосюк передав президенту Ясської повітової Ради Крістіану Міхаю Адомніцею запрошення від голови Ради Єврорегіону «Дністер», голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка щодо участі у круглому столі «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва», що відбудеться наприкінці лютого в м.Вінниці. Під час даного заходу буде обговорюватися поточна діяльність та перспективи розвитку єврорегіонів, а також інших транскордонних об’єднань в аспектах визначення проблематики єврорегіонів та напрацювання шляхів їх вирішення. Під час круглого столу також заплановано підписання угод про співпрацю між територіальними громадами Вінницької області та Ясського повіту.
Під час перебування в Румунії В.Сосюк відвідав м.Пашкани і сільські комуни. З них 5 територіальних громад дали згоду на співпрацю зі своїми колегами з Вінниччини. Крім того, під час візиту до м.Бухареста відбулися зустрічі з представниками Асоціації міжрегіонального розвитку «Євронест», представниками міжнародного Чорноморського фонду регіонального розвитку, куди вінничанами було подано грантовий проект «Єврорегіон «Дністер» - край народних ремесел».

 

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація