24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Вінниччина візьме участь в українсько-польському економічному форумі

У травні поточного року делегація Вінницької області візьме участь у I Регіональному українсько-польському економічному форумі, який відбудеться у Мазовецькому воєводстві (Польща).
Участь вінничан у даному заході обговорили начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко та мер міста Вишкув Гжегож Новосельський під час перебування вінницької делегації у Польщі 7-10 лютого.

В рамках програми візиту також відбулася робоча зустріч В.Мережка із представниками Канцелярії Президента Республіки Польща, Маршалка Мазовецького воєводства, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Посольства України в Республіці Польща. Сторони домовилися, що у програмі форуму Вінниччина представить свої презентації економічного та інвестиційного потенціалу регіону.
У ході переговорів з керівництвом воєводства, міста та повіту Вишкув були окреслені перспективи подальшої співпраці між територіальними одиницями Вінницької області та Мазовецького воєводства в рамках підписаної раніше угоди про співробітництво.
Члени делегації також мали можливість ознайомитись з діяльністю Вишківської міської ради та презентацією економічного, промислового та культурного потенціалу міста. Крім того, представники вінницької делегації відвідали декілька потужних підприємств міста Вишкув та ознайомились з основними напрямками їхньої діяльності. Навзаєм вінничани презентували польським підприємцям економічні можливості Вінниччини, з метою пошуку потенційних сфер партнерства.
Також під час візиту відбулася зустріч В.Мережка з директором Канцелярії Маршалка Мазовецького воєводства Рафалом Зембою та Головою спостережної ради аеропорту в Модліні, Скарбничим Маршалківської управи Мазовецького воєводства Мареком Міштальським, з метою більш детального обговорення питання відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава-Вінниця».

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація