Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Вінниччина візьме участь в українсько-польському економічному форумі

У травні поточного року делегація Вінницької області візьме участь у I Регіональному українсько-польському економічному форумі, який відбудеться у Мазовецькому воєводстві (Польща).
Участь вінничан у даному заході обговорили начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко та мер міста Вишкув Гжегож Новосельський під час перебування вінницької делегації у Польщі 7-10 лютого.

В рамках програми візиту також відбулася робоча зустріч В.Мережка із представниками Канцелярії Президента Республіки Польща, Маршалка Мазовецького воєводства, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Посольства України в Республіці Польща. Сторони домовилися, що у програмі форуму Вінниччина представить свої презентації економічного та інвестиційного потенціалу регіону.
У ході переговорів з керівництвом воєводства, міста та повіту Вишкув були окреслені перспективи подальшої співпраці між територіальними одиницями Вінницької області та Мазовецького воєводства в рамках підписаної раніше угоди про співробітництво.
Члени делегації також мали можливість ознайомитись з діяльністю Вишківської міської ради та презентацією економічного, промислового та культурного потенціалу міста. Крім того, представники вінницької делегації відвідали декілька потужних підприємств міста Вишкув та ознайомились з основними напрямками їхньої діяльності. Навзаєм вінничани презентували польським підприємцям економічні можливості Вінниччини, з метою пошуку потенційних сфер партнерства.
Також під час візиту відбулася зустріч В.Мережка з директором Канцелярії Маршалка Мазовецького воєводства Рафалом Зембою та Головою спостережної ради аеропорту в Модліні, Скарбничим Маршалківської управи Мазовецького воєводства Мареком Міштальським, з метою більш детального обговорення питання відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава-Вінниця».

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація