15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Вінниччина візьме участь в українсько-польському економічному форумі

У травні поточного року делегація Вінницької області візьме участь у I Регіональному українсько-польському економічному форумі, який відбудеться у Мазовецькому воєводстві (Польща).
Участь вінничан у даному заході обговорили начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко та мер міста Вишкув Гжегож Новосельський під час перебування вінницької делегації у Польщі 7-10 лютого.

В рамках програми візиту також відбулася робоча зустріч В.Мережка із представниками Канцелярії Президента Республіки Польща, Маршалка Мазовецького воєводства, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Посольства України в Республіці Польща. Сторони домовилися, що у програмі форуму Вінниччина представить свої презентації економічного та інвестиційного потенціалу регіону.
У ході переговорів з керівництвом воєводства, міста та повіту Вишкув були окреслені перспективи подальшої співпраці між територіальними одиницями Вінницької області та Мазовецького воєводства в рамках підписаної раніше угоди про співробітництво.
Члени делегації також мали можливість ознайомитись з діяльністю Вишківської міської ради та презентацією економічного, промислового та культурного потенціалу міста. Крім того, представники вінницької делегації відвідали декілька потужних підприємств міста Вишкув та ознайомились з основними напрямками їхньої діяльності. Навзаєм вінничани презентували польським підприємцям економічні можливості Вінниччини, з метою пошуку потенційних сфер партнерства.
Також під час візиту відбулася зустріч В.Мережка з директором Канцелярії Маршалка Мазовецького воєводства Рафалом Зембою та Головою спостережної ради аеропорту в Модліні, Скарбничим Маршалківської управи Мазовецького воєводства Мареком Міштальським, з метою більш детального обговорення питання відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава-Вінниця».

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація