Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Парламентарі можуть користуватися послугами Представництва Вінниччини у Брюсселі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запросив народних депутатів України користуватися послугами Представництва Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» у Брюсселі під час їхніх робочих поїздок до Європи.
Під час зустрічі з парламентарями 16 лютого С.Татусяк поінформував їх про міжнародну і міжрегіональну діяльність обласної Ради.

Зокрема, про те, що на сьогодні територіальні громади Вінницької області мають понад 200 угод про співпрацю в Європі, найбільше – у Польщі.
– Обласна Рада має угоду про співпрацю з Донецькою та Дніпропетровською обласними радами; із Законодавчими зборами Свердловської області Російської Федерації; торік підписали угоду з Мазовецьким воєводством – це вже третій регіон-партнер у Польщі (плюс Лодзинське і Сьвєнтокшиське), постійно налагоджуємо контакти на рівні територіальних громад, – зазначив Сергій Татусяк.
Він додав, що особлива увага прикута до розвитку Єврорегіону «Дністер», якому 28 лютого виповнюється 1 рік. Область відзначатиме цю подію міжнародним круглим столом «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва». Голова запросив нардепів взяти участь у згаданому представницькому заході, на який прибудуть посли іноземних держав, глави європейських місій, неурядових організацій.

 

 

Повернутись Створено: 18 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація