Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародна діяльність Роздрукувати

Українська школа у Брюсселі відзначила четверту річницю діяльності

16 березня 2013 року у Брюсселі за участю представників української громади, євроінституцій, дипломатичного корпусу, акредитованого у бельгійській столиці, відбулися заходи з нагоди відзначення четвертої річниці створення української школи ім. Князя Ярослава Мудрого.
Представник Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороз привітав учнів, вчителів, батьків і гостей зі святом та спільно з Радником-посланником Посольства України в Королівстві Бельгія Я.Омельченком передав в подарунок від імені керівництва Вінницької області та Єврорегіону підбірку підручників, яка була з вдячністю прийнята адміністрацією школи.
Після офіційної частини та святкового концерту відбувся обмін думками щодо актуальних питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом, посилення ролі регіональних та місцевих органів самоврядування у міжнародній кооперації та ролі України в цьому питанні.
О.Мороз поінформував гостей, яку політику в цих питаннях сповідує Єврорегіон «Дністер» та що ним вже зроблено з цього приводу

Повернутись Створено: 18 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація