Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року» Роздрукувати

17 травня 2013 року у м.Вінниці відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Організатори конференції: Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина».

До участі в конференції запрошуються народні депутати України, представники державних і громадських інституцій України та іноземних країн, вітчизняних та міжнародних інвестиційних, донорських фондів, бізнесових структур, керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини. 

Під час засідання планується обговорити питання щодо науково-практичного обґрунтування стратегічного планування розвитку територіальних громад Вінниччини та області в цілому на період до 2020 року, визначення ефективних шляхів забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій, посилення міжрегіональних, міжнародних зв’язків територіальних громад області, налагодження співпраці з вітчизняними, міжнародними грантовими фондами, громадськими організаціями.

В рамках Конференції буде організована виставка-презентація «Подільський ярмарок проектів», мета якої – виявлення проблем територіальних громад та пошук можливостей для їх вирішення на базі соціального партнерства влади, громадськості, грантових організацій і потенційних інвесторів, які фінансують реалізацію таких проектів.

Під час конференції планується робота таких секцій:

1. Стратегічне планування як системний спосіб управління змінами.

2. Співпраця влади та громадськості у створенні стратегії.

3.Підготовка соціальних лідерів нової формації як основа місцевого розвитку.

За результатами роботи передбачається прийняття резолюції Конференції, підписання угод та укладання усних домовленостей.

Місце проведення конференції: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,7, Вінницька обласна філармонія «Плеяда».

Ярмарок розпочне свою роботу о 9.30.

Початок пленарного засідання конференції об 11.00.

Додаткову інформацію можна отримати за контактним телефоном (0432)61-15-32.

 

Оргкомітет конференції 

Повернутись Створено: 7 травня 2013 року, 16:17 Переглядів: 1503

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація