24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Польські шляхобудівники цікавляться вінницькими дорогами

14 березня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із представниками польських підприємств з будівництва шляхопроводів. А саме: з власником фабрики елементів для будівництва доріг і мостів Іренеушем Яником та власником фірми з будівництва доріг Мирославом Щукевичем.

Також на зустрічі були присутні голова Вінницької райдержадміністрації Павло Векліч та голова районної ради Станіслав Щербатий, які приймали польську делегацію. Адже саме з метою налагодження співпраці з Вінницьким районом поляки прибули в Україну.
Сторони домовилися про обмін бізнес-планами щодо будівництва шляхів на Вінниччині з тим, аби через 2-3 тижні, вивчивши пропозиції один одного, повідомити про своє рішення.
Ігор Кревський поінформував поляків про те, що область розпочала будувати великі об’єкти агропромислового комплексу, які потребують нової якісної дорожньої інфраструктури. Відтак, шляхобудівникам із заходу може бути цікавим цей пласт роботи.
– Вінниччина планує спорудити близько двадцяти великотоварних молочних комплексів та елеваторів. Безумовно, що до них потрібно буде прокладати гарні дороги. Думаю, фірми наших гостей цілком реально можуть стати учасниками цього будівництва, – зауважив 1-й заступник голови ОР.
Пани Яник та Щукевич запевнили, що український ринок дорожнього будівництва їм дуже цікавий.
– Цього року у Польщі практично закінчуються роботи в рамках Євро-2012, відтак нашим будівельним фірмам стане менше роботи. Якраз тоді ми можемо зосередитися на українському ринку дорожнього будівництва, – зазначив Іренеуш Яник.

В рамках програми свого візиту польські бізнесмени також зустрілися з керівництвом служби автомобільних доріг Вінницької області та організації «Південнозахідшляхбуд», а також зі Стрижавським селищним головою В.Яковенком і директором ПСП «Агрофірма «Батьківщина» В.Беспальком.
Ще гості відвідали офіс Вінницького обласного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» і прогулялися територією ставки «Вервольф».

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація