Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Польські шляхобудівники цікавляться вінницькими дорогами

14 березня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із представниками польських підприємств з будівництва шляхопроводів. А саме: з власником фабрики елементів для будівництва доріг і мостів Іренеушем Яником та власником фірми з будівництва доріг Мирославом Щукевичем.

Також на зустрічі були присутні голова Вінницької райдержадміністрації Павло Векліч та голова районної ради Станіслав Щербатий, які приймали польську делегацію. Адже саме з метою налагодження співпраці з Вінницьким районом поляки прибули в Україну.
Сторони домовилися про обмін бізнес-планами щодо будівництва шляхів на Вінниччині з тим, аби через 2-3 тижні, вивчивши пропозиції один одного, повідомити про своє рішення.
Ігор Кревський поінформував поляків про те, що область розпочала будувати великі об’єкти агропромислового комплексу, які потребують нової якісної дорожньої інфраструктури. Відтак, шляхобудівникам із заходу може бути цікавим цей пласт роботи.
– Вінниччина планує спорудити близько двадцяти великотоварних молочних комплексів та елеваторів. Безумовно, що до них потрібно буде прокладати гарні дороги. Думаю, фірми наших гостей цілком реально можуть стати учасниками цього будівництва, – зауважив 1-й заступник голови ОР.
Пани Яник та Щукевич запевнили, що український ринок дорожнього будівництва їм дуже цікавий.
– Цього року у Польщі практично закінчуються роботи в рамках Євро-2012, відтак нашим будівельним фірмам стане менше роботи. Якраз тоді ми можемо зосередитися на українському ринку дорожнього будівництва, – зазначив Іренеуш Яник.

В рамках програми свого візиту польські бізнесмени також зустрілися з керівництвом служби автомобільних доріг Вінницької області та організації «Південнозахідшляхбуд», а також зі Стрижавським селищним головою В.Яковенком і директором ПСП «Агрофірма «Батьківщина» В.Беспальком.
Ще гості відвідали офіс Вінницького обласного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» і прогулялися територією ставки «Вервольф».

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація