Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Польські шляхобудівники цікавляться вінницькими дорогами

14 березня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із представниками польських підприємств з будівництва шляхопроводів. А саме: з власником фабрики елементів для будівництва доріг і мостів Іренеушем Яником та власником фірми з будівництва доріг Мирославом Щукевичем.

Також на зустрічі були присутні голова Вінницької райдержадміністрації Павло Векліч та голова районної ради Станіслав Щербатий, які приймали польську делегацію. Адже саме з метою налагодження співпраці з Вінницьким районом поляки прибули в Україну.
Сторони домовилися про обмін бізнес-планами щодо будівництва шляхів на Вінниччині з тим, аби через 2-3 тижні, вивчивши пропозиції один одного, повідомити про своє рішення.
Ігор Кревський поінформував поляків про те, що область розпочала будувати великі об’єкти агропромислового комплексу, які потребують нової якісної дорожньої інфраструктури. Відтак, шляхобудівникам із заходу може бути цікавим цей пласт роботи.
– Вінниччина планує спорудити близько двадцяти великотоварних молочних комплексів та елеваторів. Безумовно, що до них потрібно буде прокладати гарні дороги. Думаю, фірми наших гостей цілком реально можуть стати учасниками цього будівництва, – зауважив 1-й заступник голови ОР.
Пани Яник та Щукевич запевнили, що український ринок дорожнього будівництва їм дуже цікавий.
– Цього року у Польщі практично закінчуються роботи в рамках Євро-2012, відтак нашим будівельним фірмам стане менше роботи. Якраз тоді ми можемо зосередитися на українському ринку дорожнього будівництва, – зазначив Іренеуш Яник.

В рамках програми свого візиту польські бізнесмени також зустрілися з керівництвом служби автомобільних доріг Вінницької області та організації «Південнозахідшляхбуд», а також зі Стрижавським селищним головою В.Яковенком і директором ПСП «Агрофірма «Батьківщина» В.Беспальком.
Ще гості відвідали офіс Вінницького обласного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» і прогулялися територією ставки «Вервольф».

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація