6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Польські шляхобудівники цікавляться вінницькими дорогами

14 березня 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із представниками польських підприємств з будівництва шляхопроводів. А саме: з власником фабрики елементів для будівництва доріг і мостів Іренеушем Яником та власником фірми з будівництва доріг Мирославом Щукевичем.

Також на зустрічі були присутні голова Вінницької райдержадміністрації Павло Векліч та голова районної ради Станіслав Щербатий, які приймали польську делегацію. Адже саме з метою налагодження співпраці з Вінницьким районом поляки прибули в Україну.
Сторони домовилися про обмін бізнес-планами щодо будівництва шляхів на Вінниччині з тим, аби через 2-3 тижні, вивчивши пропозиції один одного, повідомити про своє рішення.
Ігор Кревський поінформував поляків про те, що область розпочала будувати великі об’єкти агропромислового комплексу, які потребують нової якісної дорожньої інфраструктури. Відтак, шляхобудівникам із заходу може бути цікавим цей пласт роботи.
– Вінниччина планує спорудити близько двадцяти великотоварних молочних комплексів та елеваторів. Безумовно, що до них потрібно буде прокладати гарні дороги. Думаю, фірми наших гостей цілком реально можуть стати учасниками цього будівництва, – зауважив 1-й заступник голови ОР.
Пани Яник та Щукевич запевнили, що український ринок дорожнього будівництва їм дуже цікавий.
– Цього року у Польщі практично закінчуються роботи в рамках Євро-2012, відтак нашим будівельним фірмам стане менше роботи. Якраз тоді ми можемо зосередитися на українському ринку дорожнього будівництва, – зазначив Іренеуш Яник.

В рамках програми свого візиту польські бізнесмени також зустрілися з керівництвом служби автомобільних доріг Вінницької області та організації «Південнозахідшляхбуд», а також зі Стрижавським селищним головою В.Яковенком і директором ПСП «Агрофірма «Батьківщина» В.Беспальком.
Ще гості відвідали офіс Вінницького обласного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» і прогулялися територією ставки «Вервольф».

Повернутись Створено: 14 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація