Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччина та китайська провінція Аньхой домовилися про офіційне співробітництво

До 20-ї річниці незалежності України Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація планують підписати офіційну угоду про співпрацю із Народним конгресом та Народним урядом провінції Аньхой Китайської Народної Республіки. Про це 6 липня домовилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун.

Під час зустрічі сторони наголосили, що дружні відносини обох регіонів тривають досить довго, базуючись виключно на взаєморозумінні та взаємовигідних комунікаціях. Відтак, настав час оформити кількарічні контакти офіційною угодою про співпрацю.
– Надзвичайно приємно, що навіть без угоди ми заклали міцний фундамент співпраці і бачимо спільну перспективу. Нещодавно президенти України та Китаю скріпили дружбу угодою про стратегічне партнерство, але якщо ми хочемо глибини в українсько-китайських відносинах, то мусимо ефективніше працювати на рівні регіонів, – зазначив Сергій Татусяк співрозмовникам зі Сходу.
Очільник представницького органу краю також наголосив, що Вінницька обласна Рада готова співпрацювати з представницьким органом влади Аньхоя, як це вона робить із європейськими муніципалітетами.

Віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун підтвердив готовність співпрацювати з Вінниччиною в рамках офіційної угоди. Зокрема, із 1-м заступником голови ОДА Іваном Мовчаном іноземний гість окреслили три пріоритетних напрями співпраці в галузі виробництва. Це виготовлення на території Вінниччини цементу за китайськими технологіями, будівництво екологічного сміттєпереробного заводу та переробка плодово-овочевої продукції.
Як повідомив Іван Мовчан, вінницька сторона вже підготувала для партнерів з Аньхоя конкретні бізнес-проекти, а також під час їхнього перебування в регіоні продемонструвала інвесторам бізнес-майданчики під перспективне виробництво.
Наостанок Жанг Джун запросив вінницьких бізнесменів відвідати Аньхой, а також вінницькій владі розглянути можливості співпраці у гуманітарній сфері, наприклад, між вузами двох регіонів.

Повернутись Створено: 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація