Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччина та китайська провінція Аньхой домовилися про офіційне співробітництво

До 20-ї річниці незалежності України Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація планують підписати офіційну угоду про співпрацю із Народним конгресом та Народним урядом провінції Аньхой Китайської Народної Республіки. Про це 6 липня домовилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун.

Під час зустрічі сторони наголосили, що дружні відносини обох регіонів тривають досить довго, базуючись виключно на взаєморозумінні та взаємовигідних комунікаціях. Відтак, настав час оформити кількарічні контакти офіційною угодою про співпрацю.
– Надзвичайно приємно, що навіть без угоди ми заклали міцний фундамент співпраці і бачимо спільну перспективу. Нещодавно президенти України та Китаю скріпили дружбу угодою про стратегічне партнерство, але якщо ми хочемо глибини в українсько-китайських відносинах, то мусимо ефективніше працювати на рівні регіонів, – зазначив Сергій Татусяк співрозмовникам зі Сходу.
Очільник представницького органу краю також наголосив, що Вінницька обласна Рада готова співпрацювати з представницьким органом влади Аньхоя, як це вона робить із європейськими муніципалітетами.

Віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун підтвердив готовність співпрацювати з Вінниччиною в рамках офіційної угоди. Зокрема, із 1-м заступником голови ОДА Іваном Мовчаном іноземний гість окреслили три пріоритетних напрями співпраці в галузі виробництва. Це виготовлення на території Вінниччини цементу за китайськими технологіями, будівництво екологічного сміттєпереробного заводу та переробка плодово-овочевої продукції.
Як повідомив Іван Мовчан, вінницька сторона вже підготувала для партнерів з Аньхоя конкретні бізнес-проекти, а також під час їхнього перебування в регіоні продемонструвала інвесторам бізнес-майданчики під перспективне виробництво.
Наостанок Жанг Джун запросив вінницьких бізнесменів відвідати Аньхой, а також вінницькій владі розглянути можливості співпраці у гуманітарній сфері, наприклад, між вузами двох регіонів.

Повернутись Створено: 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація