Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччина та китайська провінція Аньхой домовилися про офіційне співробітництво

До 20-ї річниці незалежності України Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація планують підписати офіційну угоду про співпрацю із Народним конгресом та Народним урядом провінції Аньхой Китайської Народної Республіки. Про це 6 липня домовилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун.

Під час зустрічі сторони наголосили, що дружні відносини обох регіонів тривають досить довго, базуючись виключно на взаєморозумінні та взаємовигідних комунікаціях. Відтак, настав час оформити кількарічні контакти офіційною угодою про співпрацю.
– Надзвичайно приємно, що навіть без угоди ми заклали міцний фундамент співпраці і бачимо спільну перспективу. Нещодавно президенти України та Китаю скріпили дружбу угодою про стратегічне партнерство, але якщо ми хочемо глибини в українсько-китайських відносинах, то мусимо ефективніше працювати на рівні регіонів, – зазначив Сергій Татусяк співрозмовникам зі Сходу.
Очільник представницького органу краю також наголосив, що Вінницька обласна Рада готова співпрацювати з представницьким органом влади Аньхоя, як це вона робить із європейськими муніципалітетами.

Віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун підтвердив готовність співпрацювати з Вінниччиною в рамках офіційної угоди. Зокрема, із 1-м заступником голови ОДА Іваном Мовчаном іноземний гість окреслили три пріоритетних напрями співпраці в галузі виробництва. Це виготовлення на території Вінниччини цементу за китайськими технологіями, будівництво екологічного сміттєпереробного заводу та переробка плодово-овочевої продукції.
Як повідомив Іван Мовчан, вінницька сторона вже підготувала для партнерів з Аньхоя конкретні бізнес-проекти, а також під час їхнього перебування в регіоні продемонструвала інвесторам бізнес-майданчики під перспективне виробництво.
Наостанок Жанг Джун запросив вінницьких бізнесменів відвідати Аньхой, а також вінницькій владі розглянути можливості співпраці у гуманітарній сфері, наприклад, між вузами двох регіонів.

Повернутись Створено: 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація