15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччина і Мазовецьке воєводство потоваришують

Вінницька обласна Рада та маршалківська управа Мазовецького воєводства Республіки Польща найближчим часом підпишуть угоду про співпрацю. Про це домовилися голова облради Сергій Татусяк і Маршалок Мазовецького воєводства Адам Струзік 24 вересня у Вінниці. Польська делегація прибула на Вінниччину для участі у «Днях Мазовії на Поділлі» в рамках головування Польщі у Євросоюзі.
Під час розмови Сергій Татусяк і Адам Струзік обговорили можливості спільної участі Вінницької області та Мазовецького воєводства у європейській програмі «Східне партнерство».
– Пан маршалок запропонував план дій щодо нашої спільної участі у європейських програмах. А угода про співпрацю буде підписана, як тільки ми напрацюємо умови договору, – зауважив С.Татусяк.
Голова додав, що дана домовленість є результатом роботи обласної Ради у пошуку регіонів-партнерів у країнах Євросоюзу.
Окрім того під час перебування польської делегації у Вінниці вдалося встановити ще два вінницько-польські контакти. Зокрема, перемовини щодо співпраці відбулися із представниками влади міста Гнівань Тиврівського району і міста Лохув Мазовецького воєводства, а також Гайсинського району і Венгрувського повіту.

 


Загалом в рамках програми «Днів Мазовії на Поділлі» 24 вересня у Вінниці перебували Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, маршалок Мазовецького воєводства Адам Струзік та близько сорока представників органів влади, бізнесу, громадськості та ЗМІ Мазовії.
Очільники польської делегації зустрілися з владою області та представниками польської общини. Під час зустрічі учасникам було презентовано Мазовецьке воєводство – його соціально економічний та культурний потенціал. А ввечері цього ж дня в обласному муздрамтеатрі ім. Садовського відбувся концерт Польського державного народного ансамблю пісні і танцю «Мазовше».
Також делегація відвідала м.Хмільник, де разом з представниками місцевої влади поклали квіти до пам’ятної дошки Ігнацію Яну Падаревському.

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація