Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччина і Мазовецьке воєводство потоваришують

Вінницька обласна Рада та маршалківська управа Мазовецького воєводства Республіки Польща найближчим часом підпишуть угоду про співпрацю. Про це домовилися голова облради Сергій Татусяк і Маршалок Мазовецького воєводства Адам Струзік 24 вересня у Вінниці. Польська делегація прибула на Вінниччину для участі у «Днях Мазовії на Поділлі» в рамках головування Польщі у Євросоюзі.
Під час розмови Сергій Татусяк і Адам Струзік обговорили можливості спільної участі Вінницької області та Мазовецького воєводства у європейській програмі «Східне партнерство».
– Пан маршалок запропонував план дій щодо нашої спільної участі у європейських програмах. А угода про співпрацю буде підписана, як тільки ми напрацюємо умови договору, – зауважив С.Татусяк.
Голова додав, що дана домовленість є результатом роботи обласної Ради у пошуку регіонів-партнерів у країнах Євросоюзу.
Окрім того під час перебування польської делегації у Вінниці вдалося встановити ще два вінницько-польські контакти. Зокрема, перемовини щодо співпраці відбулися із представниками влади міста Гнівань Тиврівського району і міста Лохув Мазовецького воєводства, а також Гайсинського району і Венгрувського повіту.

 


Загалом в рамках програми «Днів Мазовії на Поділлі» 24 вересня у Вінниці перебували Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, маршалок Мазовецького воєводства Адам Струзік та близько сорока представників органів влади, бізнесу, громадськості та ЗМІ Мазовії.
Очільники польської делегації зустрілися з владою області та представниками польської общини. Під час зустрічі учасникам було презентовано Мазовецьке воєводство – його соціально економічний та культурний потенціал. А ввечері цього ж дня в обласному муздрамтеатрі ім. Садовського відбувся концерт Польського державного народного ансамблю пісні і танцю «Мазовше».
Також делегація відвідала м.Хмільник, де разом з представниками місцевої влади поклали квіти до пам’ятної дошки Ігнацію Яну Падаревському.

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація