Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччина і Мазовецьке воєводство потоваришують

Вінницька обласна Рада та маршалківська управа Мазовецького воєводства Республіки Польща найближчим часом підпишуть угоду про співпрацю. Про це домовилися голова облради Сергій Татусяк і Маршалок Мазовецького воєводства Адам Струзік 24 вересня у Вінниці. Польська делегація прибула на Вінниччину для участі у «Днях Мазовії на Поділлі» в рамках головування Польщі у Євросоюзі.
Під час розмови Сергій Татусяк і Адам Струзік обговорили можливості спільної участі Вінницької області та Мазовецького воєводства у європейській програмі «Східне партнерство».
– Пан маршалок запропонував план дій щодо нашої спільної участі у європейських програмах. А угода про співпрацю буде підписана, як тільки ми напрацюємо умови договору, – зауважив С.Татусяк.
Голова додав, що дана домовленість є результатом роботи обласної Ради у пошуку регіонів-партнерів у країнах Євросоюзу.
Окрім того під час перебування польської делегації у Вінниці вдалося встановити ще два вінницько-польські контакти. Зокрема, перемовини щодо співпраці відбулися із представниками влади міста Гнівань Тиврівського району і міста Лохув Мазовецького воєводства, а також Гайсинського району і Венгрувського повіту.

 


Загалом в рамках програми «Днів Мазовії на Поділлі» 24 вересня у Вінниці перебували Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, маршалок Мазовецького воєводства Адам Струзік та близько сорока представників органів влади, бізнесу, громадськості та ЗМІ Мазовії.
Очільники польської делегації зустрілися з владою області та представниками польської общини. Під час зустрічі учасникам було презентовано Мазовецьке воєводство – його соціально економічний та культурний потенціал. А ввечері цього ж дня в обласному муздрамтеатрі ім. Садовського відбувся концерт Польського державного народного ансамблю пісні і танцю «Мазовше».
Також делегація відвідала м.Хмільник, де разом з представниками місцевої влади поклали квіти до пам’ятної дошки Ігнацію Яну Падаревському.

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація