Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

В Україні будуть працювати європейські проекти

Сергій Татусяк 9 листопада взяв участь у конференції Комітету регіонів (КР) Євросоюзу у Брюсселі. Тема конференції – «Місцевий та регіональний вимір Східного партнерства». Це вже другий захід КР, у якому взяв участь голова Вінницької обласної Ради, після презентації у Брюсселі Вінницької області у вересні цього року.

За словами Сергія Татусяка, тема конференції була дуже актуальною для України, адже наступного року Євросоюз в рамках програми «Східне партнерство» має намір посилити співпрацю із країнами Східної Європи та Південного Кавказу. Оскільки Польща посилено відстоює даний напрям роботи, то вона й ініціювала проведення даної конференції.
– Учасники конференції дали чітко зрозуміти: в Україні будуть працювати європейські проекти, але за умови громадської активності українців та конкурентоспроможності наших ідей, – зазначив С.Татусяк.
Як повідомив голова облради, в ході конференції доповідачі поінформували присутніх про вже існуючі ефективні практики співпраці з регіонами України, Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії та наголосили на основних пріоритетах майбутнього співробітництва з цими країнами.
Сергій Татусяк також взяв участь у роботі Політичної та Дискусійної секцій конференції. Крім того голова облради мав зустрічі із президентом делегації Комітету парламентського співробітництва ЄС–Україна Павлом Ковалем та координатором Комітету Асамблеї європейських регіонів з інституційних питань Регіною Крамер.


 

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація