Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

В Україні будуть працювати європейські проекти

Сергій Татусяк 9 листопада взяв участь у конференції Комітету регіонів (КР) Євросоюзу у Брюсселі. Тема конференції – «Місцевий та регіональний вимір Східного партнерства». Це вже другий захід КР, у якому взяв участь голова Вінницької обласної Ради, після презентації у Брюсселі Вінницької області у вересні цього року.

За словами Сергія Татусяка, тема конференції була дуже актуальною для України, адже наступного року Євросоюз в рамках програми «Східне партнерство» має намір посилити співпрацю із країнами Східної Європи та Південного Кавказу. Оскільки Польща посилено відстоює даний напрям роботи, то вона й ініціювала проведення даної конференції.
– Учасники конференції дали чітко зрозуміти: в Україні будуть працювати європейські проекти, але за умови громадської активності українців та конкурентоспроможності наших ідей, – зазначив С.Татусяк.
Як повідомив голова облради, в ході конференції доповідачі поінформували присутніх про вже існуючі ефективні практики співпраці з регіонами України, Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії та наголосили на основних пріоритетах майбутнього співробітництва з цими країнами.
Сергій Татусяк також взяв участь у роботі Політичної та Дискусійної секцій конференції. Крім того голова облради мав зустрічі із президентом делегації Комітету парламентського співробітництва ЄС–Україна Павлом Ковалем та координатором Комітету Асамблеї європейських регіонів з інституційних питань Регіною Крамер.


 

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація