Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Білоруси здійснили візит-відповідь на Вінниччину

7-8 листопада у Вінницькій області перебувала делегація Республіки Білорусь на чолі із заступником Міністра сільського господарства і продовольства Леонідом Мариничем. До складу делегації також увійшли представники сільгоспкомітетів Брестського, Мінського, Вітебського і Гомельського облвиконкомів та підприємці сусідньої республіки. Візит білоруси здійснили у відповідь на відвідини вінницькою делегацією Гродненської області Білорусі 28 листопада – 2 грудня.

7 грудня у Вінниці гості зустрілися із 1-м заступником голови облдержадміністрації Іваном Мовчаном, 1-м заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та 1-м заступником Вінницького міського голови Володимиром Кістіоном.
Як повідомив Леонід Маринич, метою візиту білорусів є вивчення досвіду роботи приватного бізнесу та його інвестування у приватний агропромисловий сектор.
– У нас на сьогодні ведеться державна політика, тому основна мета нашого візиту – вивчення яким чином приватний бізнес бере участь у розвитку агропромислового комплексу, – зазначив заступник Міністра.
Того ж дня делегація сусідньої країни відвідала кілька об’єктів АПК Вінниччини: овочесховище ТОВ «Агро-Еталон» (с.Василівка Тиврівського району), ТОВ «Аграна Фрут Україна» (м.Вінниця) і тваринницький комплекс «Літинський» (с.Громадське Літинського району).
8 грудня представники влади і Білорусі ознайомилися із виробництвом фабрики «Рошен» та Гайсинського цукрового заводу.

Повернутись Створено: 8 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація