Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Білоруси здійснили візит-відповідь на Вінниччину

7-8 листопада у Вінницькій області перебувала делегація Республіки Білорусь на чолі із заступником Міністра сільського господарства і продовольства Леонідом Мариничем. До складу делегації також увійшли представники сільгоспкомітетів Брестського, Мінського, Вітебського і Гомельського облвиконкомів та підприємці сусідньої республіки. Візит білоруси здійснили у відповідь на відвідини вінницькою делегацією Гродненської області Білорусі 28 листопада – 2 грудня.

7 грудня у Вінниці гості зустрілися із 1-м заступником голови облдержадміністрації Іваном Мовчаном, 1-м заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та 1-м заступником Вінницького міського голови Володимиром Кістіоном.
Як повідомив Леонід Маринич, метою візиту білорусів є вивчення досвіду роботи приватного бізнесу та його інвестування у приватний агропромисловий сектор.
– У нас на сьогодні ведеться державна політика, тому основна мета нашого візиту – вивчення яким чином приватний бізнес бере участь у розвитку агропромислового комплексу, – зазначив заступник Міністра.
Того ж дня делегація сусідньої країни відвідала кілька об’єктів АПК Вінниччини: овочесховище ТОВ «Агро-Еталон» (с.Василівка Тиврівського району), ТОВ «Аграна Фрут Україна» (м.Вінниця) і тваринницький комплекс «Літинський» (с.Громадське Літинського району).
8 грудня представники влади і Білорусі ознайомилися із виробництвом фабрики «Рошен» та Гайсинського цукрового заводу.

Повернутись Створено: 8 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація