Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Білоруси здійснили візит-відповідь на Вінниччину

7-8 листопада у Вінницькій області перебувала делегація Республіки Білорусь на чолі із заступником Міністра сільського господарства і продовольства Леонідом Мариничем. До складу делегації також увійшли представники сільгоспкомітетів Брестського, Мінського, Вітебського і Гомельського облвиконкомів та підприємці сусідньої республіки. Візит білоруси здійснили у відповідь на відвідини вінницькою делегацією Гродненської області Білорусі 28 листопада – 2 грудня.

7 грудня у Вінниці гості зустрілися із 1-м заступником голови облдержадміністрації Іваном Мовчаном, 1-м заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та 1-м заступником Вінницького міського голови Володимиром Кістіоном.
Як повідомив Леонід Маринич, метою візиту білорусів є вивчення досвіду роботи приватного бізнесу та його інвестування у приватний агропромисловий сектор.
– У нас на сьогодні ведеться державна політика, тому основна мета нашого візиту – вивчення яким чином приватний бізнес бере участь у розвитку агропромислового комплексу, – зазначив заступник Міністра.
Того ж дня делегація сусідньої країни відвідала кілька об’єктів АПК Вінниччини: овочесховище ТОВ «Агро-Еталон» (с.Василівка Тиврівського району), ТОВ «Аграна Фрут Україна» (м.Вінниця) і тваринницький комплекс «Літинський» (с.Громадське Літинського району).
8 грудня представники влади і Білорусі ознайомилися із виробництвом фабрики «Рошен» та Гайсинського цукрового заводу.

Повернутись Створено: 8 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація