9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінницька область та Сорокський район домовилися про співпрацю

24 січня делегація Вінницької області на чолі з начальником відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимиром Мережком відвідала м.Сорока Республіки Молдова. Візит здійснено з метою активізації участі Вінниччини в транскордонній співпраці з державами-сусідами.

Під час візиту відбулась зустріч з головою Сорокського району Віктором Сеу, з яким було обговорено декілька напрямків подальшої співпраці двох регіонів. Зокрема, було наголошено на важливості спільного створення єврорегіону «Дністер» та його діяльності.
Крім того, було обговорено участь Сорокської районної ради в декількох проектах, які здійснює Вінницька область в якості партнера в Програмі прикордонного співробітництва «Румунія–Україна–Республіка Молдова». Один із проектів стосується створення бізнес-центрів в прикордонних районах Вінницької області з перейманням досвіду румунських та молдовських колег. Інший проект спрямований на активізацію діяльності молодих лідерів Вінницької області, Сорокського району Республіки Молдова та Яського повіту Румунії.
Вінницька область також погодилась виступити в ролі партнера в декількох проектах, ініційованих молдавською стороною. Зокрема, запропоновані проекти стосувалися сфер розвитку туризму, сільського господарства, а також попередження надзвичайних ситуацій в прикордонних територіях.
З метою переймання досвіду, у ході поїздки вінницька делегація відвідала Сорокський бізнес-інкубатор, де мала можливість детально ознайомитися з принципом функціонування інкубатора та підприємствами, які він обслуговує.

Повернутись Створено: 31 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація