Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінницька область та Сорокський район домовилися про співпрацю

24 січня делегація Вінницької області на чолі з начальником відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимиром Мережком відвідала м.Сорока Республіки Молдова. Візит здійснено з метою активізації участі Вінниччини в транскордонній співпраці з державами-сусідами.

Під час візиту відбулась зустріч з головою Сорокського району Віктором Сеу, з яким було обговорено декілька напрямків подальшої співпраці двох регіонів. Зокрема, було наголошено на важливості спільного створення єврорегіону «Дністер» та його діяльності.
Крім того, було обговорено участь Сорокської районної ради в декількох проектах, які здійснює Вінницька область в якості партнера в Програмі прикордонного співробітництва «Румунія–Україна–Республіка Молдова». Один із проектів стосується створення бізнес-центрів в прикордонних районах Вінницької області з перейманням досвіду румунських та молдовських колег. Інший проект спрямований на активізацію діяльності молодих лідерів Вінницької області, Сорокського району Республіки Молдова та Яського повіту Румунії.
Вінницька область також погодилась виступити в ролі партнера в декількох проектах, ініційованих молдавською стороною. Зокрема, запропоновані проекти стосувалися сфер розвитку туризму, сільського господарства, а також попередження надзвичайних ситуацій в прикордонних територіях.
З метою переймання досвіду, у ході поїздки вінницька делегація відвідала Сорокський бізнес-інкубатор, де мала можливість детально ознайомитися з принципом функціонування інкубатора та підприємствами, які він обслуговує.

Повернутись Створено: 31 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація