Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінницька область та Сорокський район домовилися про співпрацю

24 січня делегація Вінницької області на чолі з начальником відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимиром Мережком відвідала м.Сорока Республіки Молдова. Візит здійснено з метою активізації участі Вінниччини в транскордонній співпраці з державами-сусідами.

Під час візиту відбулась зустріч з головою Сорокського району Віктором Сеу, з яким було обговорено декілька напрямків подальшої співпраці двох регіонів. Зокрема, було наголошено на важливості спільного створення єврорегіону «Дністер» та його діяльності.
Крім того, було обговорено участь Сорокської районної ради в декількох проектах, які здійснює Вінницька область в якості партнера в Програмі прикордонного співробітництва «Румунія–Україна–Республіка Молдова». Один із проектів стосується створення бізнес-центрів в прикордонних районах Вінницької області з перейманням досвіду румунських та молдовських колег. Інший проект спрямований на активізацію діяльності молодих лідерів Вінницької області, Сорокського району Республіки Молдова та Яського повіту Румунії.
Вінницька область також погодилась виступити в ролі партнера в декількох проектах, ініційованих молдавською стороною. Зокрема, запропоновані проекти стосувалися сфер розвитку туризму, сільського господарства, а також попередження надзвичайних ситуацій в прикордонних територіях.
З метою переймання досвіду, у ході поїздки вінницька делегація відвідала Сорокський бізнес-інкубатор, де мала можливість детально ознайомитися з принципом функціонування інкубатора та підприємствами, які він обслуговує.

Повернутись Створено: 31 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація