6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Генсек Асамблеї Європейських регіонів приїде до Вінниці

Генеральний секретар Асамблеї Європейських регіонів Паскаль Георген підтвердив свій візит до Вінниці 27-28 лютого та участь у круглому столі «Роль міжрегіональної співпраці та сильної регіональної демократії», який організовує обласна Рада з нагоди 80-річчя Вінницької області.
Про це повідомили перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Наталія Гетце, які 8-10 лютого взяли участь у засіданні Бюро Асамблеї Європейських регіонів (АЄР) у м.Брюсселі.

Як повідомив Ігор Кревський, Паскаль Георген під час перебування на Вінниччині готовий поспілкуватися з представниками органів місцевого самоврядування області та інших регіонів України, які запрошені до участі у круглому столі. Також почесний гість не виключив можливості зустрічі із представниками громадських організацій краю.
Генеральний секретар АЄР запросив Вінниччину до участі у всіх заходах, які організовує та здійснює Асамблея. Він також дав представникам обласної Ради низку професійних рекомендацій щодо посилення інвестиційної промоції нашої області у Євросоюзі.

По поверненні Ігор Кревський поінформував, що на засіданні Бюро учасникам було презентовано низку проектів, над якими нині працює Асамблея та узгоджено план дій на найближчий період. Члени Асамблеї та представники інших європейських громадських інституцій запевнили, що не втрачають інтересу до України, попри окремі політичні чинники як в Україні, так і в ЄС.
– Вінницьку область у Брюсселі знають і сприймають як регіон, що ініціює євроінтеграційні процеси. Тому зацікавленість у співпраці з нами – солідна, – зауважив І.Кревський.
Зокрема, за його словами, керівництво АЄР висловило готовність фінансувати деякі проекти Вінниччини у 2013 році та внести наші пропозиції до кошторису 2014-2020 років.
Окрім того, в ході візиту до Брюсселю вінницька делегація мала окрему зустріч із програмним менеджером Транскордонного співробітництва Програми «Румунія-Україна-Молдова» Ванессою Де Бруйн. Сторони обговорили можливість включення Вінницької області у проекти в рамках Програми «Румунія-Україна-Молдова».

Довідка: Вінницька область стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів у листопаді 2011 року. Рішення про вступ регіону до цієї організації було схвалене депутатами обласної Ради 28 жовтня 2011 р.

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація