Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Генсек Асамблеї Європейських регіонів приїде до Вінниці

Генеральний секретар Асамблеї Європейських регіонів Паскаль Георген підтвердив свій візит до Вінниці 27-28 лютого та участь у круглому столі «Роль міжрегіональної співпраці та сильної регіональної демократії», який організовує обласна Рада з нагоди 80-річчя Вінницької області.
Про це повідомили перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Наталія Гетце, які 8-10 лютого взяли участь у засіданні Бюро Асамблеї Європейських регіонів (АЄР) у м.Брюсселі.

Як повідомив Ігор Кревський, Паскаль Георген під час перебування на Вінниччині готовий поспілкуватися з представниками органів місцевого самоврядування області та інших регіонів України, які запрошені до участі у круглому столі. Також почесний гість не виключив можливості зустрічі із представниками громадських організацій краю.
Генеральний секретар АЄР запросив Вінниччину до участі у всіх заходах, які організовує та здійснює Асамблея. Він також дав представникам обласної Ради низку професійних рекомендацій щодо посилення інвестиційної промоції нашої області у Євросоюзі.

По поверненні Ігор Кревський поінформував, що на засіданні Бюро учасникам було презентовано низку проектів, над якими нині працює Асамблея та узгоджено план дій на найближчий період. Члени Асамблеї та представники інших європейських громадських інституцій запевнили, що не втрачають інтересу до України, попри окремі політичні чинники як в Україні, так і в ЄС.
– Вінницьку область у Брюсселі знають і сприймають як регіон, що ініціює євроінтеграційні процеси. Тому зацікавленість у співпраці з нами – солідна, – зауважив І.Кревський.
Зокрема, за його словами, керівництво АЄР висловило готовність фінансувати деякі проекти Вінниччини у 2013 році та внести наші пропозиції до кошторису 2014-2020 років.
Окрім того, в ході візиту до Брюсселю вінницька делегація мала окрему зустріч із програмним менеджером Транскордонного співробітництва Програми «Румунія-Україна-Молдова» Ванессою Де Бруйн. Сторони обговорили можливість включення Вінницької області у проекти в рамках Програми «Румунія-Україна-Молдова».

Довідка: Вінницька область стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів у листопаді 2011 року. Рішення про вступ регіону до цієї організації було схвалене депутатами обласної Ради 28 жовтня 2011 р.

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація