24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Генсек Асамблеї Європейських регіонів приїде до Вінниці

Генеральний секретар Асамблеї Європейських регіонів Паскаль Георген підтвердив свій візит до Вінниці 27-28 лютого та участь у круглому столі «Роль міжрегіональної співпраці та сильної регіональної демократії», який організовує обласна Рада з нагоди 80-річчя Вінницької області.
Про це повідомили перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Наталія Гетце, які 8-10 лютого взяли участь у засіданні Бюро Асамблеї Європейських регіонів (АЄР) у м.Брюсселі.

Як повідомив Ігор Кревський, Паскаль Георген під час перебування на Вінниччині готовий поспілкуватися з представниками органів місцевого самоврядування області та інших регіонів України, які запрошені до участі у круглому столі. Також почесний гість не виключив можливості зустрічі із представниками громадських організацій краю.
Генеральний секретар АЄР запросив Вінниччину до участі у всіх заходах, які організовує та здійснює Асамблея. Він також дав представникам обласної Ради низку професійних рекомендацій щодо посилення інвестиційної промоції нашої області у Євросоюзі.

По поверненні Ігор Кревський поінформував, що на засіданні Бюро учасникам було презентовано низку проектів, над якими нині працює Асамблея та узгоджено план дій на найближчий період. Члени Асамблеї та представники інших європейських громадських інституцій запевнили, що не втрачають інтересу до України, попри окремі політичні чинники як в Україні, так і в ЄС.
– Вінницьку область у Брюсселі знають і сприймають як регіон, що ініціює євроінтеграційні процеси. Тому зацікавленість у співпраці з нами – солідна, – зауважив І.Кревський.
Зокрема, за його словами, керівництво АЄР висловило готовність фінансувати деякі проекти Вінниччини у 2013 році та внести наші пропозиції до кошторису 2014-2020 років.
Окрім того, в ході візиту до Брюсселю вінницька делегація мала окрему зустріч із програмним менеджером Транскордонного співробітництва Програми «Румунія-Україна-Молдова» Ванессою Де Бруйн. Сторони обговорили можливість включення Вінницької області у проекти в рамках Програми «Румунія-Україна-Молдова».

Довідка: Вінницька область стала повноправним членом Асамблеї європейських регіонів у листопаді 2011 року. Рішення про вступ регіону до цієї організації було схвалене депутатами обласної Ради 28 жовтня 2011 р.

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація