Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Самоврядці Вінниччини і Свердловської області підписали угоду

Вінницька обласна Рада та Законодавчі збори Свердловської області Російської Федерації підписали Меморандум про співпрацю. Подія відбулася 19 квітня цього року в Єкатеринбурзі, де протягом 19-21 квітня з офіційним візитом перебувала делегація Вінницької області. Меморандум скріпили підписами голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та голова Законодавчих зборів Свердловської області Людмила Бабушкіна.

Як зазначено в документі, Меморандумом сторони висловлюють прагнення розвивати та зміцнювати відносини один з одним на принципах рівності, рівноправності та взаємної вигоди.
– Особливо важливим є те, що ми домовилися співпрацювати не тільки на рівні депутатів обласної Ради та виконавчого апарату, а й на рівні територіальних громад, – зазначив С.Татусяк.
Також сторони сприятимуть контактам громадських організацій і бізнес-структур регіонів, ставлячи за пріоритети інвестиційно-інноваційну діяльність, питання екології та енергозбереження. Загалом Меморандум підписано строком на 5 років.


Членами вінницької делегації, окрім С.Татусяка, були: заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун, голова постійної комісії з питань бюджету Наталія Гетце, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, ректор Вінницького національного технічного університету Віталій Грабко, заступник генерального директора ВОДТРК «Вінтера» Іван Педорук.
Більшу частину візиту вінничани присвятили вивченню досвіду росіян у сфері діяльності представницьких та виконавчих органів влади регіону. Найбільше зацікавлення викликала система електронного документообігу та інформаційне забезпечення Законодавчих зборів.
Окрім цього, вінничани відвідали низку господарських об’єктів краю. Зокрема, Уральський оптико-механічний завод, технопарк «Приладобудування», товариство «Таволзька кераміка».
У серпні свердловські колеги відвідають Вінниччину, аби взяти участь у міжнародній конференції з питань регіональної влади та через вінничан встановити контакти з поляками.

Повернутись Створено: 23 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація