Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Гуідо Бельтрані: «Ми віримо в місцеве самоврядування України»

7 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів індивідуальну зустріч із директором Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані. Поважний гість прибув до Вінниці з нагоди завершення проекту технічної та фінансової допомоги Уряду Швейцарії з постачання до міста Вінниці трамваїв з м.Цюріха. У зв’язку з цим Гуідо Бельтрані зустрівся із Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом, головою обласної державної адміністрації Миколою Джигою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Після офіційної зустрічі пан Бельтрані та Сергій Татусяк окремо поспілкувалися про співпрацю Швейцарського бюро співробітництва в Україні та Єврорегіону «Дністер».
Директор поінформував, що Бюро отримало від С.Татусяка листи з пропозиціями співпраці та подякував за оперативність в інформуванні про діяльність єврорегіону.
– Досвід Швейцарії показує, що такі міждержавні організації, як Єврорегіон «Дністер» є дуже ефективними. Тому ми зацікавлені у співпраці з ним, – зауважив Г.Бельтрані.
Він додав, що одним із напрямів роботи Швейцарського бюро в Україні є місцеве самоврядування і публічні послуги. Відтак бюро готове розглядати пропозиції Вінницької обласної Ради та громадських організацій, що стосуються цього напряму.
– В Україні ми розглядаємо питання децентралізації влади на національному рівні, але готові розглянути це питання на рівні регіональному, тобто Вінницької області. Ми віримо в місцеве самоврядування України і його якнайшвидше реформування, – наголосив пан Гуідо.
Сергій Татусяк повідомив, що на сьогодні вже є готовий проект щодо впровадження на Вінниччині системи електронного врядування, а також деякі інші проекти з розвитку місцевого самоврядування.
– Ми активні щодо ідей, але нам не вистачає механізмів для їхньої реалізації. Тому ми в активному пошуку таких партнерів як ви, – підкреслив голова облради.
Гуідо Бельтрані попросив С.Татусяка надіслати згадані проекти до дирекції Швейцарського бюро, де їх вивчать фахівці, зроблять експертну оцінку і дадуть висновок щодо можливості їхньої реалізації в рамках швейцарських програм.

 

Повернутись Створено: 7 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація