24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Гуідо Бельтрані: «Ми віримо в місцеве самоврядування України»

7 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів індивідуальну зустріч із директором Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані. Поважний гість прибув до Вінниці з нагоди завершення проекту технічної та фінансової допомоги Уряду Швейцарії з постачання до міста Вінниці трамваїв з м.Цюріха. У зв’язку з цим Гуідо Бельтрані зустрівся із Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом, головою обласної державної адміністрації Миколою Джигою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Після офіційної зустрічі пан Бельтрані та Сергій Татусяк окремо поспілкувалися про співпрацю Швейцарського бюро співробітництва в Україні та Єврорегіону «Дністер».
Директор поінформував, що Бюро отримало від С.Татусяка листи з пропозиціями співпраці та подякував за оперативність в інформуванні про діяльність єврорегіону.
– Досвід Швейцарії показує, що такі міждержавні організації, як Єврорегіон «Дністер» є дуже ефективними. Тому ми зацікавлені у співпраці з ним, – зауважив Г.Бельтрані.
Він додав, що одним із напрямів роботи Швейцарського бюро в Україні є місцеве самоврядування і публічні послуги. Відтак бюро готове розглядати пропозиції Вінницької обласної Ради та громадських організацій, що стосуються цього напряму.
– В Україні ми розглядаємо питання децентралізації влади на національному рівні, але готові розглянути це питання на рівні регіональному, тобто Вінницької області. Ми віримо в місцеве самоврядування України і його якнайшвидше реформування, – наголосив пан Гуідо.
Сергій Татусяк повідомив, що на сьогодні вже є готовий проект щодо впровадження на Вінниччині системи електронного врядування, а також деякі інші проекти з розвитку місцевого самоврядування.
– Ми активні щодо ідей, але нам не вистачає механізмів для їхньої реалізації. Тому ми в активному пошуку таких партнерів як ви, – підкреслив голова облради.
Гуідо Бельтрані попросив С.Татусяка надіслати згадані проекти до дирекції Швейцарського бюро, де їх вивчать фахівці, зроблять експертну оцінку і дадуть висновок щодо можливості їхньої реалізації в рамках швейцарських програм.

 

Повернутись Створено: 7 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 727

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація