9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародна співпраця Роздрукувати

На День незалежності Вінниччина заприятелює з Хорватією

На запрошення жупана Осієчко-Баранської жупанії Республіки Хорватія, з 30 травня по 3 червня делегація Вінницької області перебувала в Осієчко-Баранській жупанії. До складу делегації входив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко.

Основна мета візиту делегації області до Республіки Хорватія полягала в налагодженні міжрегіонального співробітництва між територіально-адміністративними одиницями обох країн та участі в урочистостях, приурочених до святкування Дня Осієчко-Баранської жупанії. Під час візиту відбулась зустріч делегації з керівництвом жупанії та міста Осієк, на якій сторони мали змогу більш детально обговорити подальші напрямки співробітництва. Вони, зокрема, окреслені у Протоколі про наміри Вінницької обласної державної адміністрації України і Осієчко-Баранської жупанії Республіки Хорватії щодо розвитку торговельно-економічного, науково-технічного і гуманітарного співробітництва, підписаного у м.Вінниці 17 червня 2011р.
Керівники делегацій наголосили, що існує багато напрямків співробітництва, які є перспективними для обох регіонів, в тому числі, у сфері сільського господарства, медицини, культури, туризму й енергозбереження.
Беручи участь в офіційних заходах до Дня Осієчко-Баранської жупанії, вінничани вшанувала пам’ять радянських воїнів, загиблих під час другої світової війни, поклавши вінок до меморіалу. Також делегація взяла участь в урочистій сесії місцевого парламенту та відвідала виставку ремесел, з метою налагодження торговельних зв’язків.
Наразі сторони опрацьовують проект угоди про співробітництво між Вінницькою областю та Осієчко-Баранською жупанією, яку планується підписати в рамках відзначення Дня незалежності України у Вінницькій області.


Повернутись Створено: 5 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація