Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

На Вінниччині побувала польська делегація

11 червня на Вінниччині побувала польська делегація у складі представників органів місцевого самоврядування, культури, освіти та медицини. Офіційна зустріч, що проходила в обласній Раді, відбулася в рамках підготовки до підписання угоди про співпрацю між Вінницькою областю і Мазовецьким воєводством, що планується до Дня Незалежності України.

Польських гостей на чолі з депутатом Сейму декількох скликань, відомим політиком Тадеушом Самборські та Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідериком вітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату Степан Нешик, заступник голови Міжнародного товариства «Україна- Польща-Німеччина» Марина Коваль та ін.
- Ми маємо намір співпрацювати у багатьох галузях, і Вінниччина – позитивний регіон у всіх аспектах цієї співпраці – заявив мету свого перебування у нашій області Тадеуш Самборські.
Ми співпрацюємо з 2003 року і основний напрям роботи громадської організації – це налагодження співпраці між територіальними громадами наших країн. Ми вивчаємо польський досвід розвитку та проведення реформ органів місцевого самоврядування, адже польська реформа визнана найефективнішою у Європі. За цей період нам вдалося налагодити контакти між 200 територіальними громадами Вінниччини і 10 воєводствами Польщі – зазначила М. Коваль.
- Дуже приємно, що ми маємо можливість обмінюватися досвідом, спільно займатися реформою місцевого самоврядування. Ми показуємо приклад всій Україні, як налагоджувати зв’язки у всіх сферах діяльності – підкреслив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв і підсумував, що наступним кроком у співпраці буде підписання угоди 24 серпня.

Повернутись Створено: 11 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 716

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація