Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Сергій Татусяк перебуває у Бретані

12-14 липня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебуватиме з робочим візитом у місті Ренн регіону Бретань (Франція). Метою поїздки є участь у з’їзді представників місцевого самоврядування двох партнерських регіонів – Бретані та Великопольського воєводства (Польща), та ознайомлення з позитивним досвідом у сфері міжнародного співробітництва між органами місцевого самоврядування Європейського Союзу.

Запрошення до участі у з’їзді С.Татусяк отримав від голови Товариства «Бретань-Польща» Мішеля Дорін. Програмою з’їзду передбачено проведення тематичних семінарів. Зокрема, на теми: «Молодь в самоврядному партнерстві», «Способи організації партнерства органів самоврядування», «Майбутнє партнерства органів самоврядування», «Партнерство органів самоврядування і європейська ідентичність».
13 липня у голови Вінницької обласної Ради запланований виступ перед самоврядцями двох європейських країн. Сергій Татусяк підніматиме перед колегами питання співпраці Вінниччини та Великопольського воєводства, а також те, яким чином багаторічний досвід співпраці органів самоврядування Великопольщі і Бретані можливо використати в Україні.
Перед поїздкою Сергій Татусяк наголосив, що захід є гарним приводом, аби налагодити контакти із французькими самоврядцями та громадськими організаціями.
– Ми не покидаємо нашої ідеї мати у кожній країні Єворосоюзу регіон-партнер. Думаю, завдяки посередництву поляків, заприятелювати із французами цілком реально вже найближчим часом, – сказав С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 12 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація