24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародна співпраця Роздрукувати

Вінниччину відвідав Посол Королівства Нідерланди

27 листопада у Вінниці перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Пітер Ян Волтерс. Європейського гостя зустрічали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, керівники Головного управління агропромислового розвитку, управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції.

Під час зустрічі із представниками обласної та міської влади, європейський дипломат підкреслив, що йому завжди приємно побувати у нашому регіоні.
- Я не вперше перебуваю на Вінниччині і цього разу є декілька причин мого приїзду. На першому місці – вирішення питань стосовно перспектив розвитку міст-побратимів, які піклуються про здоров’я дітей в рамках проекту дитячої благодійності. Друга причина – привітати пана Джигу з обранням у Верховну Раду України. І третя – представити нового радника з питань сільського господарства при Посольстві, - озвучив мету свого нинішнього візиту Надзвичайний та Повноважний Посол.
Також Пітер Ян Волтерс наголосив, що минулі його візити були більше спрямовані на налагодження співпраці та розвиток інвестиційних питань у сфері сільського господарства.
- Я впевнений, що Вінницька область – це та область, куди необхідно вкладати інвестиції, - заявив дипломат, представляючи нового радника.
- Ваш регіон є найпотужнішим в Україні в галузі плодоовочівництва. І саме в цій та інших галузях я бачу чіткі перспективи щодо тісної співпраці, - зауважив радник з питань сільського господарства при Посольстві Еверт Ян Краєнбрінк .
В ході зустрічі сторони також торкнулись обговорення питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що обласна Рада постійно проводить активну євроінтеграційну роботу.
- В обласній Раді працює постійна комісія з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, яка займається розвитком інтеграційних процесів. У нас діє Програма розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки, на виконання якої укладено більше 200 угод між територіальними громадами області та територіальними громадами країн близького і дальнього зарубіжжя, - закцентував І. Кревський.
- В минулому році Вінницька область стала членом Асамблеї Європейських регіонів. А в жовтні цього року наша область відкрила своє представництво у Європейському Союзі з офісом у Брюсселі, - підкреслив перший заступник голови обласної Ради.
Він подякував гостям за підтримку інтеграційних процесів і висловив сподівання щодо продовження тісної співпраці в майбутньому між Вінниччиною та Королівством Нідерланди.

 

Повернутись Створено: 27 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація