24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжнародне партнерство Роздрукувати

Вінниччина-Польща: 200 угод про співпрацю

Лука-Мелешківська громада Вінницького району та гміна Бжежіни Калісського повіту Великопольського воєводства Республіки Польща підписали угоду про співпрацю. Для Вінницької області ця угода стала ювілейною, двохсотою у встановленні партнерських контактів з територіальними громадами Польщі.

21 травня урочисту церемонію підписання в приміщенні обласної Ради здійснили Лука-Мелешківський сільський голова Володимир Сич та секретар гміни Бжежіни Маріан Касперський.
Процедура відбулася у присутності голови обласної Ради Сергія Татусяка, 1-го заступника голови облдержадміністрації Івана Мовчана та Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека. Також у заході взяли участь делегації з Великопольського та Сьвєнтокшиського воєводств Польщі.

Сергій Татусяк зазначив, що діяльність з налагодження партнерських контактів між територіальними громадами Вінниччини та Польщі розпочалася у 2003 році з ініціативи Міжнародного товариства «Україна-Польща» (нині «Україна-Польща-Німеччина»).
– З кожним роком таких контактів ставало все більше, вони розвиваються з новою якістю та інтенсивністю. Ми надзвичайно цінуємо цю дружбу і співпрацю і дякуємо полякам за позитивний зразок у сфері розвитку місцевого самоврядування, – сказав С.Татусяк.
Кшиштоф Свідерек зазначив, що обласна влада всіляко сприяє діяльності Генерального консульства Польщі у Вінниці, відтак консульство зі свого боку надаватиме всебічну підтримку встановленню і розвитку контактів між громадами Вінниччини і Польщі.
Наостанок керівники області та польські гості обмінялися сувенірними подарунками і зробили спільне пам’ятне фото.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація