Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародне партнерство Роздрукувати

Вінниччина-Польща: 200 угод про співпрацю

Лука-Мелешківська громада Вінницького району та гміна Бжежіни Калісського повіту Великопольського воєводства Республіки Польща підписали угоду про співпрацю. Для Вінницької області ця угода стала ювілейною, двохсотою у встановленні партнерських контактів з територіальними громадами Польщі.

21 травня урочисту церемонію підписання в приміщенні обласної Ради здійснили Лука-Мелешківський сільський голова Володимир Сич та секретар гміни Бжежіни Маріан Касперський.
Процедура відбулася у присутності голови обласної Ради Сергія Татусяка, 1-го заступника голови облдержадміністрації Івана Мовчана та Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека. Також у заході взяли участь делегації з Великопольського та Сьвєнтокшиського воєводств Польщі.

Сергій Татусяк зазначив, що діяльність з налагодження партнерських контактів між територіальними громадами Вінниччини та Польщі розпочалася у 2003 році з ініціативи Міжнародного товариства «Україна-Польща» (нині «Україна-Польща-Німеччина»).
– З кожним роком таких контактів ставало все більше, вони розвиваються з новою якістю та інтенсивністю. Ми надзвичайно цінуємо цю дружбу і співпрацю і дякуємо полякам за позитивний зразок у сфері розвитку місцевого самоврядування, – сказав С.Татусяк.
Кшиштоф Свідерек зазначив, що обласна влада всіляко сприяє діяльності Генерального консульства Польщі у Вінниці, відтак консульство зі свого боку надаватиме всебічну підтримку встановленню і розвитку контактів між громадами Вінниччини і Польщі.
Наостанок керівники області та польські гості обмінялися сувенірними подарунками і зробили спільне пам’ятне фото.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація