15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжнародне партнерство Роздрукувати

Вінниччина-Польща: 200 угод про співпрацю

Лука-Мелешківська громада Вінницького району та гміна Бжежіни Калісського повіту Великопольського воєводства Республіки Польща підписали угоду про співпрацю. Для Вінницької області ця угода стала ювілейною, двохсотою у встановленні партнерських контактів з територіальними громадами Польщі.

21 травня урочисту церемонію підписання в приміщенні обласної Ради здійснили Лука-Мелешківський сільський голова Володимир Сич та секретар гміни Бжежіни Маріан Касперський.
Процедура відбулася у присутності голови обласної Ради Сергія Татусяка, 1-го заступника голови облдержадміністрації Івана Мовчана та Генерального консула Республіки Польща у Вінниці Кшиштофа Свідерека. Також у заході взяли участь делегації з Великопольського та Сьвєнтокшиського воєводств Польщі.

Сергій Татусяк зазначив, що діяльність з налагодження партнерських контактів між територіальними громадами Вінниччини та Польщі розпочалася у 2003 році з ініціативи Міжнародного товариства «Україна-Польща» (нині «Україна-Польща-Німеччина»).
– З кожним роком таких контактів ставало все більше, вони розвиваються з новою якістю та інтенсивністю. Ми надзвичайно цінуємо цю дружбу і співпрацю і дякуємо полякам за позитивний зразок у сфері розвитку місцевого самоврядування, – сказав С.Татусяк.
Кшиштоф Свідерек зазначив, що обласна влада всіляко сприяє діяльності Генерального консульства Польщі у Вінниці, відтак консульство зі свого боку надаватиме всебічну підтримку встановленню і розвитку контактів між громадами Вінниччини і Польщі.
Наостанок керівники області та польські гості обмінялися сувенірними подарунками і зробили спільне пам’ятне фото.

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація