Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародне співробітництво Роздрукувати

Фінляндія відгукнулася на пропозицію вінницької влади

Посольство Фінляндії в Україні сприятиме Вінницькій області у пошуку партнера для міжнародної співпраці серед регіонів Фінляндії. У цьому запевнив Надзвичайний та Повноважний посол Фінляндії в Україні Крістер Міккелссон під час перебування 29 березня у Вінниці.

Пан Міккелссон приїздив до столиці Подільського краю для участі у конференції «Менеджмент та фінансування сталого енергетичного розвитку міст», який проводила Вінницька міська рада.
В рамках програми візиту посол Фінляндії зустрівся із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.
Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк нагадав Крістеру Міккелссону про лист, який керівництво області направило Посольству Фінляндії з проханням сприяння активізації регіонального співробітництва на початку року. У листі йшлося про те, що «Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація ініціюють заходи щодо встановлення партнерських стосунків з країнами Європейського Союзу, шляхом підписання угод про співпрацю з одним із регіонів цих країн».
Надзвичайний та Повноважний посол Фінляндії в Україні повідомив Сергію Татусяку, що його Посольство отримало такого листа і нині працює над пошуком відповідного партнера для Вінниччини.
– Фінляндія невелика країна, але розвитку своїх регіонів приділяє велику увагу. Розвиток окремого регіону – це дуже добре для всієї країни, – зазначив Крістер Міккелссон.
Голова облради подякував послу за сприяння та повідомив, що у серпні, до 20-річчя Незалежності України, Вінниччина може прийняти фінську делегацію у себе. Також Сергій Татусяк запросив пана посла взяти участь у Міжнародній конференції з питань місцевого самоврядування, яка відбудеться у Вінниці у травні до Днів Європи.

Також під час зустрічі Крістер Міккелссон та голова облдержадміністрації Микола Джига обговорили ситуацію у тих галузях господарювання області, які цікаві Фінляндії в плані інвестування.
– Я буду писати владі Фінляндії про Вінницьку область, про її привабливі галузі. І там, на моїй Батьківщині, будуть вирішувати, якими будуть подальші кроки співпраці з Україною, – сказав посол.

На згадку про візит пан Міккелссон презентував керівникам області і міста книги про фінську та другу світову війни, написані українською мовою.


 

Повернутись Створено: 29 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація