Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Міжнародне співробітництво Роздрукувати

Хорватський регіон відгукнувся на пропозиції обласної Ради

Вінницька обласна Рада отримала перші результати своїх звернень до дипломатичних структур країн Європи щодо співпраці Вінниччини з одним із регіонів цих країн. Так, 17 червня на Вінниччину прибула делегація Осієчко-Баранської жупанії Республіки Хорватія на чолі із заступником жупана Жельком Кралічаком.
Хорватські гості взяли участь в інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України». В ході форуму був підписаний Протокол намірів щодо співпраці між Вінницькою областю та Осієчко-Баранською жупанією у різних сферах діяльності.
Того ж дня Желько Кралічак зустрівся для попередніх переговорів щодо співпраці з головою облдержадміністрації Миколою Джигою та головою обласної Ради Сергієм Татусяком.
Голова облради зокрема подякував іноземному гостю за те, що керівництво Осієчко-Баранської жупанії відгукнулося на пропозицію Вінниччини щодо партнерства та швидкими темпами оформили контакт у вигляді Протоколу намірів.
– Я впевнений, що наш протокол намірів стане стартом для укладання угод про співпрацю між нашими територіальними одиницями, – зазначив Сергій Татусяк.
Також під час зустрічі сторони обговорили можливості співпраці регіонів у сфері сільського господарства і туризму.

 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація