Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Міжнародні проекти ООН будуть спрямовані на підтримку створення Центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних громадах Роздрукувати

11 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з координатором системи ООН, постійним представником Програми Розвитку ООН в Україні Нілом Вокером.

Протягом двох годин вони спілкувались про перспективи міжнародних проектів, що реалізовуються Організацією Об’єднаних Націй, про пріоритети розвитку об’єднаних територіальних громад, центрів надання адміністративних послуг населенню. Крім того, обговорили перспективи підтримки розвитку туризму в Україні та його пріоритетного  напряму  -зелений туризм, поділились баченням місцевої влади щодо нових форм роботи з міжнародними організаціями.

– Під час зустрічі з Нілом Вокером обговорили питання необхідності підтримки  об’єднаних територіальних громад в розгалуженні сфери надання послуг, створення ЦНАПів в таких громадах, – повідомив голова Ради Анатолій Олійник. – Залишається актуальним фінансування за рахунок міжнародних проектів сільськогосподарської кооперації, що надасть можливість активувати самозайнятість та зростання добробуту сільського населення.

Також обговорили необхідність обміну досвідом між регіонами країни задля досягнення, так званої «здорової заздрості», щодо успіхів областей. Це стане поштовхом до проведення активної просвітницької роботи серед населення.

Під час неофіційного перебування у Вінницькій області постійний представник Програми Розвитку ООН Ніл Вокер відвідав село Павлівку Калинівського району. Сільська рада подала інноваційний проект, що стосувався енергоефективності та мав екологічну складову. На грантові кошти, що фінансувались Програмою Розвитку ООН в Україні, були змонтовані сонячні батареї на даху будинку сільської амбулаторії. В приміщенні Будинку культури встановили акумулюючий контролер заряду. Завдяки проекту вдалось змонтувати ліхтарі, накопичення енергії яких вистачає на вісім годин освітлення 6-ти кілометрів доріг вулиці. Крім ознайомлення з реалізацією проекту ООН в Павлівці, Ніл Вокер відвідав Центр надання адміністративних послуг у Вінницькій міській раді.

Повернутись Створено: 11 липня 2017 року, 16:31 Переглядів: 690

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація